1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Émonda
  6. Émonda SLR 9

Émonda SLR 9

Katalógové číslo: 5267000

Emonda SLR 9 47 Dark Prismatic/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
11 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Émonda SLR 9 Disc je ultraľahký, aerodynamický karbónový cestný bicykel, ktorý je navrhnutý a vyrobený tak, aby bol najrýchlejším bicyklom na stúpanie, aký sme kedy vyrobili. Získate legendárnu kvalitu jazdy našej najľahšej platformy plus vyššiu rýchlosť vďaka aerodynamickým rúrkam vyrobeným z nášho najľahšieho zloženia OCLV vôbec. Špičkové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo od spoločnosti Shimano a naše najlepšie kolesá na stúpanie vám poskytnú všetky výhody oproti konkurencii.Veľkoleposť je pre všetkých ostatných. Chcete to najlepšie, rovnako ako profesionáli tímu Trek-Segafredo, a to predstavuje náš najľahší, najrýchlejší cestný bicykel vôbec, vybavený technológiami, ktoré prinášajú neuveriteľný výkonnostný rozdiel.Ultraľahký a aerodynamický karbónový rám 800 Series OCLV Carbon s hmotnosťou pod 700 gramov, úplne nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo 2×12 Shimano Dura-Ace Di2, ultraľahké, rýchle a stabilné kolesá pripravené na bezdušové použitie Bontrager Aeolus RSL 37 OCLV Carbon, integrované aerodynamické riadidlá/predstavec Aeolus RSL OCLV Carbon a výkonné hydraulické kotúčové brzdy.Všetko na tomto bicykli je ultraľahké a ultrarýchle, od aerodynamického rámu cez karbónové kolesá, až po presné a spoľahlivé radenie úplne nového bezdrôtového elektronického hnacieho ústrojenstva Dura-Ace Di2.- Najrýchlejší bicykel na stúpanie od spoločnosti Trek je aerodynamický, váži menej ako 700 g a jazda na ňom je ako sen- Úplne nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo Dura-Ace Di2 zabezpečuje ešte rýchlejšie, plynulejšie a citlivejšie radenie ako kedykoľvek predtým- 800 Series OCLV Carbon je najľahší laminát, aký sme kedy vyrobili- Kolesá Aeolus RSL 37 sú určené na stúpanie a boli vyvinuté spolu s modelom Émonda- Prispôsobte si ho: je plne prispôsobiteľný prostredníctvom programu Project OneÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Najľahší karbón vôbecVýroba aerodynamických tvarov vyžaduje viac materiálu, ale odmietli sme robiť kompromisy ohľadom hmotnosti – preto sme pre model Émonda SLR vyvinuli úplne nový OCLV Carbon 800 Series.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.Shimano Dura-Ace Di2Vrcholom technológie cestných bicyklov a inovácií spoločnosti Shimano je nové 12-rýchlostné hnacie ústrojenstvo Dura-Ace Di2 R9200, ktoré je najrýchlejšie hnacie ústrojenstvo v histórii spoločnosti Shimano. Rýchlosť bola hnacou silou tejto série pre cestné bicykle novej generácie. To je dôvod, prečo bol každý komponent vylepšený, navrhnutý a vyladený tak, aby ste boli rýchlejší – či už špuntujete do cieľa na Champs-Elysees alebo si hravo poradíte so stúpaním na miestny kopec.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu