1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné bycikle
  4. Rámová súprava Émonda SLR Disc

Rámová súprava Émonda SLR Disc

Katalógové číslo: 1042000

Emonda SLR Disc F/S 47 Rage Red/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 2995 299

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Rámová sada Émonda SLR je ultraľahký, aerodynamický karbónový cestný rám, ktorý je navrhnutý a vyrobený tak, aby stúpania prekonával veľkou rýchlosťou.Naša najpokročilejšia úprava OCLV Carbon série 800 poskytuje úžasnú kvalitu jazdy a ultraľahký aerodynamický výkon pre väčšiu voľnosť na akomkoľvek stupni. Émonda SLR framesetan ultralight, aerodynamic carbon road frame that’s designed and built to soar up climbs with serious speed. Our most advanced 800 Series OCLV Carbon layup delivers amazing ride quality and ultralight aero performance for more free speed onChcete viac ako len ultraľahký cestný rám – chcete neuveriteľnú ovládateľnosť a rovnováhu, rýchlejší aerodynamický výkon a chcete mať možnosť špecifikovať svoju vysnívanú konštrukciu pomocou vašich vysnívaných dielov.Náš ultraľahký a aerodynamický rám OCLV Carbon série 800, ktorý váži menej ako 700 gramov.Skonštruovaný pre stredové zloženie T47 a kotúčové brzdy s montážou typu flat-mount.Émonda SLR je šialene ľahký, rýchly a dokonale vyvážený – to všetko z neho robí ideálny východiskový bod pre vašu vysnívanú ľahkú zostavu.- Tento mimoriadne rýchly bicykel na stúpanie do kopcov je aerodynamický, váži menej ako 700 g a jazdí ako sen- OCLV Carbon série 800 je veľmi ľahký a dôkladne prepracovaný vytvorený pre špičkový výkon- Vďaka aerodynamickému tvarovaniu trubiek je tento model Émonda pripravený na rýchlu jazdu po rovine aj v stúpaní- Upravte si ho presne podľa svojich predstáv v rámci programu Project OneÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Najľahší karbón vôbecVýroba aerodynamických tvarov vyžaduje viac materiálu, ale odmietli sme robiť kompromisy ohľadom hmotnosti – preto sme pre model Émonda SLR vyvinuli úplne nový OCLV Carbon 800 Series.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu