1. Domov
  2. Bicykle
  3. Fitness a mestské bicykle
  4. FX
  5. FX Sport 4

FX Sport 4

Katalógové číslo: 5293000

FX Sport 4 Carbon XS LITHIUM GREY

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
1 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

FX Sport 4 je karbónový fitnes bicykel pre jazdcov, ktorí chcú rýchlosť ľahkého cestného bicykla s komfortom a ovládaním plochých riadidiel. Pohon 1x zjednodušuje radenie bez toho, aby sa znížil rozsah prevodov, vďaka čomu je tento vysoko výkonný bicykel ideálny na všetky aktivity od samostatného tréningu až po rýchlu jazdu v skupine. Ste pripravení najazdiť veľké množstvo kilometrov a uprednostňujete pocit z plochých riadidiel pred zahnutými riadidlami, ktoré sú súčasťou výbavy väčšiny cestných bicyklov. Uprednostňujete rovnako pohodlie aj výkon a chcete jednoduchosť, ktorú poskytuje pohon 1x.Ľahký rám z karbónu OCLV radu 400 s vidlicou, 10-rýchlostné radenie Shimano CUES so širokým rozsahom prevodov, hydraulické kotúčové brzdy Shimano s vysokým brzdným výkonom, súprava ľahkých kolies vhodných na bezdušové použitie, široké a rýchle gravelové plášte Bontrager GR1 Expert a riadidlá pohlcujúce vibrácie s ergonomickými gripmi.Rýchly, šikovný, pohodlný. Karbónový rám eliminuje nerovnosti terénu, má kvalitné komponentmi s dlhou životnosťou vrátane radenia 1× pre jednoduchú zmenu prevodov.- Hnacie ústrojenstvo 1x poskytuje široký rozsah prevodov s jednoduchosťou jedinej radiacej páčky- Získate vynikajúcu jazdnú kvalitu karbónu bez neúnosnej ceny- Na ľavo! Tento fitness bicykel je viac než schopný zvládnuť rýchlu skupinovú jazdu po ceste- Ľahko si ho doplníte o blatníky, svetlá a ešte viac!Prispôsobte si ho pre sebaPrispôsobte si bicykel blatníkmi, nosičmi, košíkmi na fľaše a ďalšími prvkami, aby bol ako stvorený pre vás.

hnacie ústrojenstvo 1xHnacie ústrojenstvo 1x znamená viac všestrannosti, jednoduchšie radenie a menej vecí, ktoré sa môžu pokaziť. Stále máte k dispozícii široký rozsah prevodových stupňov, ale s ľahším a intuitívnejším radením. Všetko, čo potrebujete, a nič navyše.Geometria presne akurátÚplne nový model FX Sport má o niečo menší dosah a o niečo väčší zdvih ako predchádzajúce modely, aby bola jazdná poloha pohodlnejšia, ale zároveň aktívna a rýchla.Séria 400 OCLVMimoriadne vysoký výkon na dojazd.Rozsah plošnej hmotnosti a modulová zmes OCLV série 400 poskytuje vzrušujúci pocit zrýchlenia a istého ovládania.

Shimano CUESInšpirované dopytom jazdcov po bezproblémovej životnosti a výkone hnacieho ústrojenstva ponúka Shimano CUES nový základ pre univerzálnosť a odolnosť v celom rade elektrobicyklov aj štandardných bicyklov. CUES má novú technológiu hnacieho ústrojenstva LINKGLIDE od spoločnosti Shimano, ktorá výrazne predlžuje životnosť dielov podliehajúcich opotrebeniu, ako sú reťaze, kazety a ozubené kolieska.Shimano LINKGLIDETechnológia LINKGLIDE bola špeciálne navrhnutá pre neuveriteľnú odolnosť a zároveň zabezpečuje plynulé a rázne radenie – spolu so skvelým zážitkom zo šliapania. Dostupné výhradne pre hnacie ústrojenstvá Shimano CUES.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu