1. Domov
  2. Bicykle
  3. Fitness a mestské bicykle
  4. FX
  5. FX Sport 5

FX Sport 5

Katalógové číslo: 5268000

FX Sport 5 Carbon XS RED CARBON SMOKE

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
2 299

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

FX Sport 5 je karbónový fitnes bicykel pre jazdcov, ktorí chcú rýchlosť ľahkého cestného bicykla s komfortom a ovládaním plochých riadidiel. Má vylepšené vysokokvalitné radenie, hydraulické kotúčové brzdy a ráfiky pripravené na bezdušové použitie, takže je ideálny na všetko od samostatného tréningu až po rýchlu skupinovú jazdu.Ste pripravení najazdiť veľké množstvo kilometrov a uprednostňujete pocit z plochých riadidiel pred zahnutými riadidlami, ktoré sú súčasťou výbavy väčšiny cestných bicyklov. Rovnocenne uprednostňujete pohodlie aj výkon a očakávate, že váš bicykel bude rásť spolu s vami, ako budete zvyšovať rýchlosť a vzdialenosť.Ľahký karbónový rám a vidlica z OCLV Carbon série 400, pohon Shimano GRX/SLX so širokým rozsahom prevodov, hydraulické kotúčové brzdy, skryté držiaky na blatníky, ľahká súprava zliatinových kolies Bontrager pripravených na bezdušové použitie, široké, rýchlo sa odvaľujúce gravelové plášte Bontrager GR1 Expert, riadidlá pohlcujúce vibrácie s ergonomickými gripmi.FX Sport 5 má ľahký a rýchly karbónový rám a kvalitné diely, ktoré vydržia veľa kilometrov, vrátane modernizovaného hnacieho ústrojenstva 1x Shimano GRX/SLX.- Všetok výkon pokročilého karbónového cestného bicykla s pohodlím a kontrolou, ktoré prinášajú ploché riadidlá- Hnacie ústrojenstvo 1x poskytuje široký rozsah prevodov s jednoduchosťou jedinej radiacej páčky- Pozor na ceste! Tento fitness bicykel je viac než schopný zvládnuť rýchlu skupinovú jazdu po ceste- Ľahko si ho doplníte o blatníky, svetlá a ešte viac!Prispôsobte si ho pre sebaPrispôsobte si bicykel blatníkmi, nosičmi, košíkmi na fľaše a ďalšími prvkami, aby bol ako stvorený pre vás.

hnacie ústrojenstvo 1xHnacie ústrojenstvo 1x znamená viac všestrannosti, jednoduchšie radenie a menej vecí, ktoré sa môžu pokaziť. Stále máte k dispozícii široký rozsah prevodových stupňov, ale s ľahším a intuitívnejším radením. Všetko, čo potrebujete, a nič navyše.Geometria presne akurátÚplne nový model FX Sport má o niečo menší dosah a o niečo väčší zdvih ako predchádzajúce modely, aby bola jazdná poloha pohodlnejšia, ale zároveň aktívna a rýchla.Séria 400 OCLVMimoriadne vysoký výkon na dojazd.Rozsah plošnej hmotnosti a modulová zmes OCLV série 400 poskytuje vzrušujúci pocit zrýchlenia a istého ovládania.

Shimano GRXShimano GRX bola od základu navrhnutá pre dobrodružstvo na štrku. Vďaka ergonómii špecifickej pre štrk, optimalizovaným možnostiam radenia, vysokej miery spoľahlivosti a tichému, stabilnému hnaciemu ústrojenstvu sa GRX odlišuje od zvyšku sveta komponentov.Vylepšite si pedále a ešte viac si zamilujte svoj bicykeOs pedais são dois dos cinco pontos de contacto entre ti e a tua bicicleta, e embora esta bicicleta inclua um par, atualizares os pedais aumenta o controlo e a aderência e vai melhorar bastante as tuas voltas. Consulta o guia de pedais para encontrares os melhores pedais para o teu estilo de pedalar. Recomendamos os pedais de plataforma pela versatilidade e simplicidade.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu