1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Hardtail
  5. Procaliber
  6. Procaliber 9.5

Procaliber 9.5

Katalógové číslo: 1048581
Procaliber 9.5 je ľahký karbónový hardtail s jedinečnou výhodou nášho trailového systému IsoSpeed na vyhladenie terénu. Ide o cenovo najdostupnejší karbónový model z radu horských bicyklov Procaliber, ktorý je vďaka…
Dostupnosť:
Na sklade
1 3991 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Procaliber 9.5 je ľahký karbónový hardtail s jedinečnou výhodou nášho trailového systému IsoSpeed na vyhladenie terénu. Ide o cenovo najdostupnejší karbónový model z radu horských bicyklov Procaliber, ktorý je vďaka širokému rozsahu hnacieho ústrojenstva Shimano Deore 1×12, vidlici RockShox Judy SL a rýchlym 29-kolesám postavený na rýchlosť a efektivitu na singletrackoch.Zbožňujete jazdu na singletrackoch. Zúčastnili ste sa niekoľkých pretekov XC, každý z nich ste si užili a chcete sa vážne venovať pretekaniu. Hľadáte solídny karbónový pretekársky bicykel za prijateľnú cenu.Ľahký a tuhý karbónový rám so systémom IsoSpeed na vyhladenie terénu, 100 mm vidlicou RockShox Judy SL s pružením Solo Air a uzamykaním TurnKey, hladko radiace hnacie ústrojenstvo Shimano Deore 1×12, výkonné hydraulické kotúčové brzdy Shimano a rýchle 29″ kolesá pripravené na bezdušové použitie.Procaliber 9.5 vám poskytuje výhody karbónového pretekárskeho bicykla s technológiou IsoSpeed za cenu, ktorá je prijateľná pre vašu peňaženku, a poskytuje vám solídnu technológiu tam, kde je to najdôležitejšie.- Získavate karbónový pretekársky bicykel za úžasnú cenu- Vďaka systému IsoSpeed a karbónovému rámu je jazda na ňom plynulejšia ako na akomkoľvek inom hardtaile, takže vaše telo sa neotĺka pri nerovnostiach- Získate dolnú rámovú trubku Straight Shot pre mimoriadne tuhé a citlivé ovládanie so zachovaním nízkej hmotnosti a hlavové zloženie Knock Block, ktoré chráni pred pretáčaním riadidiel a koruniek vidlice- Vzduchové odpruženie Solo Air sa dá jednoducho nastaviť podľa hmotnosti jazdca.Hladký IsoSpeedSystém IsoSpeed odstraňuje nárazy tela pri drobných nerovnostiach a chvenie na trati, takže si dlhšie zachováte energiu bez toho, aby ste sa vzdali efektivity pedálovania.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Dolná trubka Straight ShotDolná rámová trubka Straight Shot poskytuje mimoriadne tuhý rám bez navýšenia hmotnosti, takže môžete držať líniu v drsnom teréne a stále vyletieť do ďalšieho stúpania.Shimano DeoreShimano Deore prináša ešte viac dobrodružstva so širším výberom prevodových stupňov pre strmé stúpania, rýchle jazdy a zábavu. Vďaka plynulej jazde, lepšej stabilite reťaze a pohotovému radeniu zvyšuje Deore vašu sebadôveru a kontrolu pri jazde na horskom bicykli, takže sa môžete sústrediť na trail a vychutnať si jazdu.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu