1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Procaliber
  6. Súprava rámu Procaliber

Súprava rámu Procaliber

Katalógové číslo: 1048000

Procaliber F/S S 29 Crystal White/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
1 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Procaliber je karbónový rám horského bicykla vhodný na preteky, je ľahký, rýchly a stavaný na víťazstvo. Má jedinečnú výhodu systému IsoSpeed, oddeľovača v mieste spojenia hornej a sedlovej trubky, ktorý poskytuje väčšiu poddajnosť na nerovných tratiach a umožňuje plynulejšiu a rýchlejšiu jazdu.Pri skupinových jazdách a XC pretekoch vždy vediete skupinu. Hľadáte výkonnostnú výhodu, ktorú prináša ľahký karbónový rám s exkluzívnou technológiou IsoSpeed, ktorá zmierňuje nerovnosti na trati, takže si dlhšie udržíte silu.Ľahký karbónový rám OCLV Mountain Carbon s technológiou IsoSpeed, rozšírenou hlavovou trubkou a vnútorným vedením, ktoré sa veľmi ľahko používa. Súprava rámu Procaliber obsahuje hlavové zloženie Knock Block a je určená pre 100 mm vidlicu, plášte široké až 2,4″ a 1x hnacie ústrojenstvo s prevodníkom do 36 zubov. Model je skonštruovaný pre stredové zloženie PF92, kotúčové brzdy a kolesá Boost148.Ľahký karbónový rám horského bicykla skonštruovaný na XC preteky a rýchle skupinové jazdy. Je svižný, rýchly v stúpaniach a citlivý v zákrutách aj mimo nich. Najlepšie zo všetkého je, že poskytuje obrovskú výhodu v rýchlosti a pohodlí vďaka systému IsoSpeed, ktorý zmierňuje nerovnosti na trailoch.- OCLV Mountain Carbon je ľahký ako pretekársky a pevný ako horský bicykel- Vďaka tlmiacemu systému IsoSpeed jazdí hladšie ako ktorýkoľvek iný hardtail bicykel, takže vibrácie a nárazy neunavia vaše telo- Nové vnútorné vedenie sa veľmi ľahko používa vďaka zabudovaným kanálom, ktoré ľahko vedú bowdeny a hadice cez rám- Získate dolnú rámovú trubku Straight Shot pre mimoriadne tuhé a citlivé ovládanie so zachovaním nízkej hmotnosti a hlavové zloženie Knock Block, ktoré chráni pred pretáčaním riadidiel a koruniek vidliceHladký IsoSpeedSystém IsoSpeed odstraňuje nárazy tela pri drobných nerovnostiach a chvenie na trati, takže si dlhšie zachováte energiu bez toho, aby ste sa vzdali efektivity pedálovania.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Dolná trubka Straight ShotDolná rámová trubka Straight Shot poskytuje mimoriadne tuhý rám bez navýšenia hmotnosti, takže môžete držať líniu v drsnom teréne a stále vyletieť do ďalšieho stúpania.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu