1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Top Fuel
  6. Rámová súprava Top Fuel AL

Rámová súprava Top Fuel AL

Katalógové číslo: 5266000

Top Fuel Al F/S S Mulsanne Blue

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
2 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Top Fuel AL je hliníková celoodpružená rámová súprava ideálna na zostavenie skutočne rýchleho zjazdového horského bicykla, na ktorom sa výborne zabavíte. Je mimoriadne všestranná, takže ju môžete použiť pri jazde po singletrackoch, na prekonávanie flow trailov a ďalšie typy terénov.Chcete si zostaviť jeden celoodpružený bicykel, na ktorom sa budete môcť vyblázniť na akýchkoľvek trailoch. Hľadáte rám, ktorý vám zaručí maximálnu efektivitu a obrovskú dravosť v teréne.Ľahký hliníkový rám Alpha Platinum s vnútorným úložným priestorom, nastaviteľná geometria Mino Link, 120 mm tlmenie Fox Performance Float s 2-polohovým tlmičom DPS, hlavové zloženie Knock Block 2.0, 35 mm predstavec Bontrager Elite a vnútorné vedenie káblov. Na použitie so 130 mm vidlicou. Pre plášte so šírkou až 2,4″.Ak chcete mimoriadne hodnotný základ pre celoodpružený bicykel, ktorý je rýchly a zároveň sa na ňom dá dobre zabaviť na flow trailoch aj pri technických zjazdoch, rámová súprava Top Fuel AL je pre vás ideálna.- Hliník Alpha Platinum je ľahký a zvláda aj náročné traily- Efektívna a výkonná: túto rámovú súpravu si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovala rôznym typom trailov a prakticky akémukoľvek terénu- Technológia Mino Link umožňuje jednoducho a rýchlo doladiť geometriu bicykla, aj keď ste práve v teréne- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu