1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Top Fuel
  6. Rámová súprava Top Fuel C

Rámová súprava Top Fuel C

Katalógové číslo: 5266000

Top Fuel C F/S S Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 699

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Top Fuel C je karbónová celoodpružená rámová súprava určená na mimoriadne rýchle zjazdy plné zábavy, s ktorou budete pri technických zjazdoch priam letieť a stúpania aj kľukaté úseky zvládnete s úplnou ľahkosťou. Top Fuel C is a carbon full suspension frameset made for a super-fast and fun down-county build that flies down technical descents and speeds through climbs and flowy sections.Chcete si zostaviť bicykel, ktorý sa nezastaví pred žiadnym typom terénu. Viete, že chcete mimoriadne výkonnú karbónovú súpravu a trailový bicykel so stredným zdvihom.Ľahký a odolný trailový rám pre horské bicykle z karbónu OCLV s nastaviteľnou geometriou Mino Link, vnútorným úložným priestorom, 120 mm tlmením Fox Factory Float s 2-polohovým tlmičom DPS a absolútne hladkým lakom Kashima, hlavovým zložením Knock Block 2.0, 35 mm predstavcom Bontrager Elite a vnútorným vedením káblov. Na použitie so 130 mm vidlicou. Pre plášte so šírkou až 2,4″.Rámová súprava Top Fuel C je ľahká, svižná a je zárukou výbornej zábavy v sedle. Rámová súprava pre horské bicykle z karbónu OCLV je ideálna na zostavenie rýchleho, efektívneho a univerzálneho trailového bicykla vašich snov.- Vďaka celokarbónovému rámu je tento bicykel ľahký a výborne ovládateľný- Ak si chcete zostaviť bleskurýchly, mimoriadne všestranný trailový bicykel, začnite tu- Technológia Mino Link umožňuje jednoducho a rýchlo doladiť geometriu bicykla, aj keď ste práve v teréne- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu