1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.8 GX AXS

Top Fuel 9.8 GX AXS

Katalógové číslo: 5262000

Top Fuel 9.8 GX AXS S Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
7 899

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Top Fuel 9.8 je celoodpružený karbónový horský bicykel pre jazdcov, ktorí sa neuspokoja s priemerom. Ani čo sa týka dielov ani štýlu jazdy. Kombinuje špičkový balík dielov – vrátane nového bezdrôtového elektronického hnacieho ústrojenstva SRAM GX Eagle AXS – s ľahkým karbónovým rámom do jedného neuveriteľne zábavného stroja, ktorý je rýchly na miernych a zábavný na technických singletrackoch.Hľadáte univerzálny celoodpružený horský bicykel, ktorý je efektívny a rýchly, ale nevyhýba sa ani väčším prekážkam. Chcete vyššiu tuhosť a nižšiu hmotnosť karbónového rámu a k tomu bleskurýchle bezdrôtové elektronické radenie.Ľahký a tuhý celokarbónový rám, 120 mm vidlica RockShox SID Select+, 120 mm zdvihu vzadu s tlmičom SID Luxe a bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS s mimoriadne nízkym 52-zubovým prevodníkom na stúpanie. K tomu široké karbónové kolesá Bontrager Line Elite 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive pre okamžitý záber, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a karbónové riadidlá.Top Fuel 9.8 je neuveriteľne zábavný karbónový zjazdový bicykel s vylepšenými dielmi, ktoré vám na trati prinesú veľké výhody, ako napríklad vyššiu rýchlosť vďaka karbónovým kolesám, lepšiu priľnavosť vďaka mimoriadne hladkému odpruženiu a rýchlejšie a presnejšie radenie vďaka hnaciemu ústrojenstvu AXS.- Hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS je inteligentné, plynulé a úplne bezdrôtové- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Dokonalá konfigurácia odpruženia tohto bicykla je efektívna a zároveň pripravená na zábavu- Širšie kolesá Line elite 30 poskytujú lepšiu podporu plášťov, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciuSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu