1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.9 X0 AXS T-Type

Top Fuel 9.9 X0 AXS T-Type

Katalógové číslo: 5302000

Top Fuel 9.9 XO AXS S Matte Emerald Iris

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
8 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 9.9 je celoodpružený horský bicykel s karbónovým rámom pre náročných cyklistov, ktorí sa neuspokoja s priemerom.A to ani keď ide o kvalitu komponentov, ani o štýl jazdy.Kombináciou špičkových komponentov a ľahkého karbónového rámu vznikol neuveriteľne zábavný bicykel, na ktorom budete bez problémov zdolávať flow traily aj technickejšie singletracky.Hľadáte všestranný celoodpružený horský bicykel, ktorý je rýchly, účinne prenáša silu z pedálov a nezľakne sa ani náročnejšieho terénu.Chcete vyššiu tuhosť a úsporu hmotnosti karbónového rámu a chcete diely plné výkonových výhod.Ľahký a tuhý karbónový rám OCLV Mountain , 130 mm vidlica RockShox Pike Ultimate s pružinou DebonAir a tlmením Charger 3 RC2, 120 mm zdvih vzadu s tlmičom RockShox Deluxe Ultimate RCT a bezdrôtová 12-rýchlostná prevodovka SRAM X0 AXS s priamou montážou, ktorá je rovnako odolná. ako je presná.K tomu široké karbónové kolesá Bontrager Line Elite 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive pre okamžitý záber, 4-piestové brzdy na istotu v klesaní, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a karbónové riadidlá.Top Fuel 9.9 je výkonný karbónový terénny bicykel so špičkovými dielmi, ktoré vám na trailoch poskytujú viditeľné výhody, ako je vyššia rýchlosť vďaka karbónovým kolesám, väčšia stabilita vďaka mimoriadne hladkému odpruženiu a neuveriteľný výkon radenia od SRAM. bezdrôtová prevodovka X0 AXS.- Získate schopnosti trailového bicykla a efektivitu šliapania XC, to všetko zabalené v jednom balení pripravenom na párty.- Širšie kolesá Line Elite 30 poskytujú plášťom lepšiu oporu, takže ich môžete nahustiť na nižší tlak, za čo sa vám odmenia lepšou trakciou- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Bezdrôtová prevodovka SRAM s priamou montážou typu T poskytuje výkon ďalšej úrovne s presným radením pri zaťažení a bezkonkurenčnou odolnosťou- Odnímateľný prvok Knock Block 2.0 obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

BITS: Váš záchranca na trailochMultifunkčné náradie BITS, ktoré je šikovne integrované do riadiacej rúrky, obsahuje všetko potrebné na zmeny nastavení a opravy na trati.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu