1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.9 XTR

Top Fuel 9.9 XTR

Katalógové číslo: 5263000

Top Fuel 9.9 XTR S Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
10 099

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Top Fuel 9.9 je špičkový celoodpružený horský bicykel pre jazdcov, ktorí to so zábavou myslia vážne. Jeho ľahký karbónový rám je vybavený špičkovým odpružením a vysoko funkčnými dielmi. A všetky tie fantastické kúsky sú naozaj, naozaj dobré na to, aby udržali krok s partiou. Top Fuel 9.9 is a top-shelf full suspension mountain bike for riders who are serious about their fun. Its lightweight carbon frame is spec’d to the hilt with high-end suspension and high-performance parts. And all those fancy bits and bobs are really, really good at hitting the party line.Hľadáte najrýchlejšiu cestu k dobrej zábave na trailoch a ste ochotní rozbiť prasiatko na špičkové odpruženie a množstvo ľahkého karbónu.Ľahký a tuhý celokarbónový rám, 130 mm vidlica Fox Factory 34, 120 mm zdvihu vzadu s tlmičom Fox Factory Float a hladké a presné hnacie ústrojenstvo Shimano XTR 1×12. K tomu široké karbónové kolesá Bontrager Line Pro 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive pre okamžitý záber a množstvom karbónu všade.S bicyklom Top Fuel 9.9 získate hladkú a rýchlu jazdu, ktorá sa nevyhýba ani drsným trailom. Karbónový rám OCLV Mountain Carbon, špičkové odpruženie a karbónové komponenty spoločne vytvárajú svižný a neskutočne zábavný stroj.- Integrované riadidlá s predstavcom OCLV Carbon RSL sú ultraľahké, mimoriadne pohodlné a vyzerajú úžasne- Širšie kolesá Line Pro 30 poskytujú lepšiu podporu plášťov, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciu- Dokonalá konfigurácia odpruženia tohto bicykla je efektívna a zároveň pripravená na zábavu- Upravte si ho presne podľa seba: je plne prispôsobiteľný prostredníctvom programu Project OneSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu