1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.9 XTR

Top Fuel 9.9 XTR

Katalógové číslo: 5279000

Top Fuel 9.9 XTR S Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
9 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 9.9 XTR je špičkový celoodpružený horský bicykel pre všetkých cyklistov, ktorí sa do toho chcú poriadne oprieť. Ľahký karbónový rám sme doplnili len komponentmi, ktoré si zaslúži, teda špičkovým odpružením a dielmi zodpovedajúcej kvality. Všetko sme podriadili tomu, aby ste sa s týmto bicyklom skutočne nikdy nenudili.Chcete si užívať čo najrýchlejšiu jazdu na trailoch a neprekáža vám, že kvôli špičkovému odpruženiu a množstvu ľahkých karbónových dielov budete musieť siahnuť hlbšie do vrecka.Ľahký a tuhý celokarbónový rám, vidlica Fox Factory 34 so zdvihom 130 mm, tlmič Fox Factory Float so zdvihom 120 mm a hladké a presné radenie Shimano XTR 1 × 12. K tomu pridajte široké karbónové kolesá Bontrager Line Pro 30 s nábojom Rapid Drive so 108 zubmi pre rýchly záber a veľa, naozaj veľa karbónu.Top Fuel 9.9 je rýchly bicykel, ktorý ignoruje nerovnosti a nezľakne sa ani drsných trailov. Rám z karbónu OCLV pre horské bicykle, špičkové odpruženie a karbónové komponenty z neho robia svižný bicykel, na ktorom sa môžete do vôle vyblázniť.- Integrované riadidlá s predstavcom RSL z karbónu OCLV sú mimoriadne ľahké, pohodlné a výborne vyzerajú.- Širšie kolesá Line Pro 30 poskytujú plášťom lepšiu oporu, takže môžu byť nahustené na nižší tlak, za čo sa vám odmenia lepšou trakciou- Jedinečné odpruženie bicykla je nielen účinné, ale zároveň pripravené na všetky výzvy- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Upravte si ho presne podľa svojich predstáv v rámci programu Project OneSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

BITS: Váš záchranca na trailochMultifunkčné náradie BITS, ktoré je šikovne integrované do riadiacej rúrky, obsahuje všetko potrebné na zmeny nastavení a opravy na trati.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu