1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.9 XX1 AXS

Top Fuel 9.9 XX1 AXS

Katalógové číslo: 5279530

Top Fuel 9.9 XX1 AXS M Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 9.9 XX1 AXS nenecháva nič na náhodu. Tento celoodpružený horský bicykel je vybavený najmodernejšími bezdrôtovými komponentmi, ako je radenie SRAM XX1 Eagle AXS a sedlovka RockShox Reverb AXS. Okrem toho sa môžete tešiť na špičkové odpruženie RockShox a karbón úplne všade – na kolesách, riadidlách aj brzdových páčkach.Chcete sa baviť. Naplno. Záleží vám ale aj na rýchlosti, takže potrebujete zodpovedajúcu výbavu. Hľadáte rýchly zjazdový bicykel, ktorý je rýchly na rovinkách, nemá problémy s drsným terénom a je vybavený najnovšími bezdrôtovými komponentmi.Celokarbónový rám, mimoriadne mäkká vidlica RockShox Pike Ultimate so zdvihom 130 mm a tlmičom Charger 3 RC2 pre väčšie možnosti nastavenia, 120 mm zadný zdvih s tlmičom Deluxe Ultimate a bezdrôtovým radením SRAM XX1 Eagle AXS. K tomu pridajte široké karbónové kolesá Bontrager Line Pro 30 s nábojom Rapid Drive so 108 zubmi pre rýchly záber, bezdrôtovú teleskopickú sedlovku RockShox Reverb AXS a brzdy SRAM Level Ultimate s karbónovými páčkami.Len to najlepšie z najlepšieho. Získate rýchly zjazdový bicykel s tým najnovším a najmodernejším odpružením a bezdrôtovými komponentmi, aby ste sa mohli poriadne vyblázniť.- Radenie SRAM XX1 Eagle AXS radí inteligentne, plynulo a úplne bezdrôtovo- Integrované riadidlá s predstavcom RSL z karbónu OCLV sú mimoriadne ľahké, pohodlné a výborne vyzerajú.- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Širšie kolesá Line Pro 30 poskytujú plášťom lepšiu oporu, takže môžu byť nahustené na nižší tlak, za čo sa vám odmenia lepšou trakciou- Upravte si ho presne podľa svojich predstáv v rámci programu Project OneSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

BITS: Váš záchranca na trailochMultifunkčné náradie BITS, ktoré je šikovne integrované do riadiacej rúrky, obsahuje všetko potrebné na zmeny nastavení a opravy na trati.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu