1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Supercaliber
  6. Supercaliber 9.7 Gen 1 – M, M/L, L, XL

Supercaliber 9.7 Gen 1 – M, M/L, L, XL

Katalógové číslo: 5275714
S modelom Supercaliber 9.7 si už nemusíte v deň pretekov vyberať medzi hardtailom a plným odpružením. Každý prvok tohto bicykla je vyvinutý na rýchlu jazdu, od účinného tlmiča IsoStrut až…
Dostupnosť:
Na sklade
1 7994 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

S modelom Supercaliber 9.7 si už nemusíte v deň pretekov vyberať medzi hardtailom a plným odpružením. Každý prvok tohto bicykla je vyvinutý na rýchlu jazdu, od účinného tlmiča IsoStrut až po zadnú stavbu bez otočného čapu, ktorá znižuje hmotnosť a tlmí vibrácie. Tento XC drvič terénu dopĺňa špecifikácia ľahkých dielov.Chcete jeden terénny pretekársky bicykel, ktorý bude perfektne fungovať na všetkých tratiach. Hľadáte ľahký rám, špičkovú technológiu odpruženia a komponenty pripravené na preteky, aby ste mohli absolvovať najrýchlejšie XC jazdy vo svojom živote.Ultraľahký, plne karbónový rám OCLV Mountain Carbon so zdvihom 60 mm, 100 mm vidlica RockShox Reba RL a exkluzívny ľahký tlmič IsoStrut FOX Performance značky Trek navrhnutý špeciálne pre model Supercaliber. K tomu hnacie ústrojenstvo Shimano SLX/XT 1×12, karbónové kolesá Bontrager Kovee Elite 30 so zadným nábojom so 108 zubami pre okamžitý záber.Supercaliber je navrhnutý tak, aby rozdrvil terénne preteky vrátane Svetového pohára. Je rýchly, výkonný, efektívny a vybavený prevratnou technológiou integrovaného odpruženia IsoStrut.- Supercaliber je bicykel hodný Svetového pohára, ktorý je rýchly, schopný prekonávať náročný terén a takmer rovnako ľahký ako hardtail- Náš exkluzívny tlmič IsoStrut poskytuje nastaviteľné, tlmené odpruženie pre hladkú a efektívnu jazdu- Zadná stavba bez otočného čapu znižuje hmotnosť a aktívne sa ohýba, aby pomáhala tlmeniu- Širšie kolesá Kovee RSL poskytujú lepšiu podporu pneumatík, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciu- Už sa nebudete musieť zamýšľať: „Čo bude na tejto trati rýchlejšie, plné odpruženie alebo hardtail?“Nič sa mu nevyrovnáJedinečná konštrukcia rámu Supercaliber upúšťa od tradičného odpruženia, takže má nižšiu hmotnosť, vyžaduje menej údržby a menej podlieha bočnému ohybu.IsoStrut prepája hlavný rám so sedlovými vzperami bez čapu a ponúka približne 60 mm zdvihu zadného kolesa.Tento dizajn ponúka jedinečnú kombináciu efektívnosti, trakcie a odolnosti proti únave, vďaka ktorej sú pretekári plný sily a majú všetko pod kontrolou.IsoStrutIntegrované odpruženie IsoStrut poskytuje dostatočný zdvih, aby ste mali všetko pod kontrolou.Je plne nastaviteľný ako štandardný zadný tlmič, ale bez zvýšenia hmotnosti celoodpruženého bicykla.

OCLV Mountain CarbonKarbón spoločnosti Trek určený pre horské bicykle je skonštruovaný tak, aby vydržal extrémne nároky pretekov.Pokročilá analýza umožňuje našim dizajnérom vytvoriť rám s najlepšou kombináciou nízkej hmotnosti, rýchlej odozvy a dostatočnej poddajnosti zadnej stavby, aby sa eliminovala potreba ťažkého zadného čapového systému.Straight Shot s Knock BlockKonštrukcia rámu Trek Straight Shot optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pre citlivejšiu jazdu.Budete môcť viac pritlačiť a lepšie držať líniu, keď začne byť terén drsnejší.

Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu