1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Supercaliber
  6. Supercaliber 9.8 XT Gen 1

Supercaliber 9.8 XT Gen 1

Katalógové číslo: 5279000

Supercaliber 9.8 XT S Matte Raw Carbon/Gloss Trek

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
6 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Supercaliber 9.8 je pretekársky cross country bicykel vyvinutý na rýchlosť, ktorá vyhráva vo Svetovom pohári.Jeho konfigurácia určuje latku v kategórii, je vybavená naším exkluzívnym integrovaným tlmičom IsoStrut a ľahkou vidlicou FOX pre obratnú jazdu, ktorá je rýchla a zvládne aj technický terén.Chcete jazdiť na tom, na čom jazdia profesionáli, a chcete vyhrávať.Hľadáte bicykel, ktorý je skonštruovaný na prekvapivú rýchlosť a obratnosť aj na tých najťažších cross country tratiach a je vybavený ľahkými a rýchlymi vylepšeniami od vidlice až po pohon.Ultraľahký, plne karbónový rám OCLV Mountain so zdvihom 60 mm, 100 mm vidlica FOX Performance 32 Step-Cast a exkluzívny tlmič IsoStrut FOX Performance značky Trek navrhnutý špeciálne pre model Supercaliber.K tomu diaľkové blokovanie odpruženia, hladké a presné radenie hnacieho ústrojenstva Shimano XT, integrovaná tyč/predstavec Bontrager RSL a karbónové kolesá Bontrager Kovee Pro 30 so 108-zubovým zadným nábojom Rapid Drive pre rýchly záber.Supercaliber 9.8 je efektívny a schopný pretekársky cross country bicykel s vylepšenou špecifikáciou vysoko výkonných dielov.Má všetko, čo máte radi na hardtailovom bicykli, a k tomu schopnosť IsoStrut – náš exkluzívny integrovaný tlmič.- Supercaliber je bicykel hodný Svetového pohára, ktorý je rýchly, schopný prekonávať náročný terén a takmer rovnako ľahký ako hardtail- Náš exkluzívny tlmič IsoStrut poskytuje nastaviteľné, tlmené odpruženie pre hladkú a efektívnu jazdu- Podpery sedadla bez otočného čapu znižujú hmotnosť a aktívne sa ohýbajú, aby pomáhali tlmiť chvenie na trati- Integrovaná lišta/predstavec OCLV Carbon RSL je ultraľahká, mimoriadne pohodlná a vyzerá úžasne- Širšie kolesá Kovee Pro 30 poskytujú lepšiu podporu pneumatík, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciuNič sa mu nevyrovnáJedinečná konštrukcia rámu Supercaliber upúšťa od tradičného odpruženia, takže má nižšiu hmotnosť, vyžaduje menej údržby a menej podlieha bočnému ohybu.IsoStrut prepája hlavný rám so sedlovými vzperami bez čapu a ponúka približne 60 mm zdvihu zadného kolesa.Tento dizajn ponúka jedinečnú kombináciu efektívnosti, trakcie a odolnosti proti únave, vďaka ktorej sú pretekári plný sily a majú všetko pod kontrolou.IsoStrutIntegrované odpruženie IsoStrut poskytuje dostatočný zdvih, aby ste mali všetko pod kontrolou.Je plne nastaviteľný ako štandardný zadný tlmič, ale bez zvýšenia hmotnosti celoodpruženého bicykla.

OCLV Mountain CarbonKarbón spoločnosti Trek určený pre horské bicykle je skonštruovaný tak, aby vydržal extrémne nároky pretekov.Pokročilá analýza umožňuje našim dizajnérom vytvoriť rám s najlepšou kombináciou nízkej hmotnosti, rýchlej odozvy a dostatočnej poddajnosti zadnej stavby, aby sa eliminovala potreba ťažkého zadného čapového systému.Straight Shot s Knock BlockKonštrukcia rámu Trek Straight Shot optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pre citlivejšiu jazdu.Budete môcť viac pritlačiť a lepšie držať líniu, keď začne byť terén drsnejší.

Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu