1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Downhill/dirt
  5. Session
  6. Rámový set Session C 27,5

Rámový set Session C 27,5

Katalógové číslo: 555000

Session C 27.5 F/S S Viper Red

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 199

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Rámový set Session C 27.5 je agilný karbónový horský bicykel DH, ktorý je stvorený na zdolávanie tých najväčších zjazdov. Silné a ľahké OCLV horské karbónové trubky, 190 mm zdvih s tlmičom FOX Factory a najlepšia technológia rámu z neho robia perfektnú platformu pre rýchlosť z kopca.Hľadáte najstrmšie zjazdy, najrýchlejšie línie a najväčšie skoky. Hľadáte rýchlu, svižnú, ľahkú DH jazdu s vysoko kvalitným tlmičom a najlepšou technológiou rámu pre nesmiernu rýchlosť v zjazdoch.Pevný a ľahký horský karbónový rám OCLV, zdvih 190 mm s nastaviteľným tlmičom FOX Factory Float X2 vyladeným spoločnosťou Trek Suspension Lab, ochranou rámu Carbon Armor a nastaviteľným hlavovým zložním FSA Orbit s pevným uhlom a exkluzívnymi trailovými technológiami ako ABP a Mino Link. Vyrobené pre 27,5″ kolesá.Tento ľahký a obratný bicykel je skonštruovaný pre rýchlosť a obratnosť na tých najväčších a najdrsnejších zjazdoch.- Session má srdce monster trucku: prejde cez všetko, dodá vám istotu na drsnejšie zjazdy a zachráni vás, keď nevyberiete správnu líniu.- OCLV Mountain Carbon je ľahký a pevný aj na tých najdivokejších zjazdoch- Pretekať alebo sa blázniť? Tento bicykel dokáže oboje- 27,5-kolesové kolesá sú skvelé na preháňanie bicykla po tých najtechnickejších trailoch- Mino Link a misky hlavového zloženia s pevným uhlom vám umožňujú prispôsobiť geometriu presne tak, ako chceteSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Vyzerá to ako majstrovstvá svetaReece Wilson z tímu Trek Factory Racing si tento rok prerazil cestu k dúhovému dresu na pretekoch Session, pričom podstúpil všetky správne riziká na tenkom ľade a vytesal svoje meno do historických kníh Downhillu naozaj odvážnou jazdou.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu