1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Downhill/dirt
  5. Session
  6. Session 9.9 29

Session 9.9 29

Katalógové číslo: 592000

Session 9.9 29 X01 S Viper Red

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
7 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Session 9.9 is the pinnacle of downhill mountain bike performance. This is the same DH bike the pros ride, and it’s built for one reason: going as fast as freakin’ possible downhill. It pairs a SRAM X01 DH drivetrain and Code RSC brakes with our premium OCLV Mountain Carbon frame and top-shelf RockShox suspension.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Vyzerá to ako majstrovstvá svetaReece Wilson z tímu Trek Factory Racing si tento rok prerazil cestu k dúhovému dresu na pretekoch Session, pričom podstúpil všetky správne riziká na tenkom ľade a vytesal svoje meno do historických kníh Downhillu naozaj odvážnou jazdou.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu