1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Enduro
  5. Slash
  6. Slash 7 Gen 5

Slash 7 Gen 5

Katalógové číslo: 5259590
Slash 7 je vysokohodnotný stroj do čisto horského terénu, ktorý je stvorený na drvenie singletrackov v plnej rýchlosti. Má pevný hliníkový rám a výkonné odpruženie, ktoré dokáže prekonať hrboľaté a…
Dostupnosť:
Na sklade
2 719,20

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Slash 7 je vysokohodnotný stroj do čisto horského terénu, ktorý je stvorený na drvenie singletrackov v plnej rýchlosti. Má pevný hliníkový rám a výkonné odpruženie, ktoré dokáže prekonať hrboľaté a členité zjazdy ako nikto iný.Ste jazdec, ktorý má rád čisto horský terén a zdoláva strmé zjazdy a náročné skalné zrázy. Hľadáte bicykel, ktorý je stvorený na prekonávanie tých najdrsnejších prekážok v plnom nasadení, je plne schopný pretekať enduro a jeho cena nezruinuje váš rozpočet.Hliníkový rám skonštruovaný na drsnú jazdu so závitovým stredovým zložením, dvojité chrániče dolnej trubky, systém Knock Block 2.0 a 160 mm zdvihom s tlmičom RockShox Select+ a 170 mm vidlicou Yari RC. K tomu hnacie ústrojenstvo Shimano Deore/XT, 4-piestové brzdy pre isté zjazdy a kolesá Line Comp 30, ktoré sú už kompletne pripravené na bezdušové použitie vrátane tmelu.Je to síce cenovo najdostupnejší model Slash v ponuke, ale nepodceňujte, ako rýchlo vás povezie dolu kopcom. Dostanete rám stvorený na celodennú tvrdú jazdu s balíkom dielov bez zbytočností, ktorý vám vo vrecku ponechá dostatok peňazí na štartovné na enduro alebo lístok na lanovku.- Je rovnako doma medzi páskami aj v drsnej divočine – Slash vyniká v pretekoch enduro, ale je neskutočne zábavný aj na drsných trailoch- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčania- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Knock BlockKnock Block vám chráni rám, keď sa niečo pokazí.Zabraňuje tomu, aby sa riadidlá pri náraze úplne otočili, takže sa vám nevytrhnú hadičky a ovládacie prvky nenarazia do hornej trubky.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.Zadný náboj Rapid Drive 108Vďaka 108 bodom záberu poskytuje Rapid Drive takmer okamžitú akceleráciu namiesto ťažkopádneho oneskorenia pri zošliapnutí pedálov.Získate plynulý, okamžitý výkon, ktorý vám umožní vyraziť do zákrut a prekonať nerovnosti.A tento dodatočný záber pedálov zvyšuje kontrolu, ktorá môže mať pri zdolávaní náročných stúpaní zásadný význam.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu