1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Enduro
  5. Slash
  6. Slash 9.8 GX AXS Gen 5

Slash 9.8 GX AXS Gen 5

Katalógové číslo: 5285339

Slash 9.8 GX AXS ML 29 Matte Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
5 9996 599

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Na karbónovom enduro bicykli Slash 9.8 zvládnete veľké terénne nerovnosti aj rezanie zákrut. Pri zjazdoch si uvedomíte, že tak rýchlo ste ešte v živote nešli. Vďaka extrémne tuhému a odolnému karbónovému rámu, špičkovým komponentom odpruženia a bleskurýchlemu bezdrôtovému radeniu SRAM GX Eagle AXS je tento 29-palcový bicykel s vysokými zdvihmi rozhodne kvalitným kandidátom pre oduševnených cyklistov a pretekárov, ktorí mieria na stupienky víťazov.Chcete zvládnuť náročné dni na náročných kopcoch, či už ide o enduro preteky alebo úžasné dobrodružstvo. Chcete nízku hmotnosť a tlmené vibrácie karbónového rámu, vyladený výkon odpruženia a presné radenie hnacieho ústrojenstva GX Eagle AXS.Celokarbónový rám z karbónu OCLV pre horské bicykle so zdvihom 160 mm, tlmič RockShox Super Deluxe Select+ RT a vidlica RockShox ZEB Select+ s mimoriadne robustnými 38 mm vnútornými nohami. Bezdrôtové 12-rýchlostné radenie SRAM GX AXS a karbónové kolesá Bontrager Line Elite 30 s nábojom Rapid Drive so 108 zubmi pre maximálne zrýchlenie vtedy, keď ho najviac potrebujete.Tomu hovoríme kráľ horských bicyklov. Získate špičkovú technológiu odpruženia, skvelé karbónové kolesá a úžasné bezkáblové radenie hnacieho ústrojenstva SRAM AXS.- Robustnejšie 38 mm stĺpiky vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a vylepšený tlmič si môžete prispôsobiť podľa seba.- Hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS je inteligentné, plynulé a úplne bezdrôtové- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenieVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Siahnite po plochých pedáloch pre jednoduchú všestrannosť alebo si vyberte nášľapné MTB pedále, ak túžite po lepšej ovládateľnosti a účinnosti.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu