1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Fuel EX
  6. Fuel EX 7

Fuel EX 7

Katalógové číslo: 1043221
Fuel EX 7 exceluje v náročných zjazdoch, kde jeho vylepšené odpruženie príde skutočne vhod. Kombináciou ľahkého hliníkového rámu, kolies pripravených na bezdušové prevedenie Tubeless Ready a spoľahlivého hnacieho ústrojenstva SRAM…
Dostupnosť:
Na sklade
2 399,25

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EX 7 exceluje v náročných zjazdoch, kde jeho vylepšené odpruženie príde skutočne vhod. Kombináciou ľahkého hliníkového rámu, kolies pripravených na bezdušové prevedenie Tubeless Ready a spoľahlivého hnacieho ústrojenstva SRAM NX Eagle 1×12 vznikol úžasný, všestranný celoodpružený horský bicykel.Hľadáte jeden bicykel, s ktorým sa zabavíte na každom traily. Chcete lepšie komponenty ako napríklad citlivé odpruženie vidlice s DebonAir pružením a bezdušové plášte pre menej váhy a viac trakcie.Ľahký a zároveň tuhý hliníkový rám, citlivá 140 mm vidlica RockShox s pružením DebonAir a tlmič FOX. Hnacie ústrojenstvo SRAM NX Eagle 1×12 so širokým rozsahom prevodov. Naviac kolesá Bontrager s bezdušovými plášťami a teleskopická sedlovka.Fuel EX 7 je všestranný trailový bicykel pre rôzne terény. Má vylepšené najdôležitejšie diely ako sú odpruženie, hnacie ústrojenstvo a kolesá Bontrager Tubeless Ready pripravené na bezdušové použitie.- Lepšie komponenty vám prinesú viac trakcie a kontroly a tak skoro ich vaše schopnosti neprerastú.- Získate kvalitný trailový horský bicykel pripravený na všetko.- Teleskopická sedlovka vám umožní znížiť si sedlo za jazdy, aby vám neprekážalo pri zjazdoch- Širšie kolesá dodávajú plášťom viac opory pre lepšiu trakciu a kontrolu.- Rozšírili sme sortiment ponúkaných veľkostí, aby si mohol vybrať každý. A k rámu vašej veľkosti dostanete tie najrýchlejšie kolesá: Rámy veľkosti XS majú 27,5-palcové kolesá, pri rámoch veľkosti S je na výber medzi 27,5 a 29-palcovými kolesami a rámyBude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (veľkosť XS a S) majú hornú rámovú trubku, ktorá sa smerom k sedlovej trubke znižuje.Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo vyhovuje nižším jazdcom, pretože im to umožňuje ľahšie nasadnúť na bicykel.Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Straight Shot s Knock BlockKonštrukcia rámu Trek Straight Shot optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pre citlivejšiu jazdu.Budete môcť viac pritlačiť a lepšie držať líniu, keď začne byť terén drsnejší.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu