1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Fuel EX
  6. Fuel EX 9.8 GX AXS

Fuel EX 9.8 GX AXS

Katalógové číslo: 5261000

Fuel EX 9.8 GX AXS XS 27.5 Raw Carbon/Rage Red

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
7 299

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Fuel EX 9.8 kombinuje ľahký celokarbónový rám s dielmi vybratými s ohľadom na najlepší pomer ceny a výkonu. Špičkové odpruženie FOX s novým tlmením, karbónové kolesá s Rapid Drive zadným nábojom a najnovšie bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM so širokým rozsahom prevodov sa na jazdných vlastnostiach prejavia od prvého zašliapnutia do pedálov. Fuel EX 9.8 combines a light full-carbon frame with parts chosen for the highest performance-to-price ratio. High-end 130mm rear and 140mm front FOX suspension with upgraded front and rear dampers, carbon wheeHľadáte jeden všestranný bicykel s ľahkým karbónovým rámom, ktorý pohlcuje vibrácie a zvládne všetky druhy trail terénu. Ste ochotní priplatiť si za diely, ktoré zlepšia jazdné vlastnosti, vrátane precízneho bezdrôtového elektronického radenia.Ľahký a tuhý celokarbónový rám s vnútorným úložným priestorom, vidlica FOX Performance 36 s GRIP tlmením a väčším rozsahom nastavení a tlmič RE:aktiv with Thru Shaft. Nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS s 52 zubovým prevodom šetrí energiu v stúpaní, karbónové kolesá Bontrager so 108 západkovými nábojmi Rapid Drive pre okamžitý záber a silné 4 piestové kotúčové brzdy.Fuel EX 9.8 je skvelá investícia, ak hľadáte jeden bicykel, ktorý zvládne všetko. Jeho sila nespočíva iba v karbónovom ráme. Dôležitú rolu zohrávajú aj ďalšie diely, napríklad extra nastaviteľné tlmiče GRIP, tlmič Thru Shaft, s ktorým jazda bude ako v bavlnke, a neuveriteľne pevné a rýchle karbónové kolesá s nábojom Rapid Drive.- Hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS je inteligentné, plynulé a úplne bezdrôtové- Technológia RE:aktiv spolu s Thru Shaft funguje rýchlejšie ako bežný tlmič, takže lepšie sleduje terén a vy máte všetko pod kontrolou.- Odpruženú vidlicu Fox Performance 36 si môžete vyladiť podľa svojich predstáv štyrmi rôznymi nastaveniami odpruženia.- Rozšírili sme sortiment ponúkaných veľkostí, aby si mohol vybrať každý. A k rámu vašej veľkosti dostanete tie najrýchlejšie kolesá: Rámy veľkosti XS majú 27,5-palcové kolesá, pri rámoch veľkosti S je na výber medzi 27,5 a 29-palcovými kolesami a rámyBude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (veľkosť XS a S) majú hornú rámovú trubku, ktorá sa smerom k sedlovej trubke znižuje.Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo vyhovuje nižším jazdcom, pretože im to umožňuje ľahšie nasadnúť na bicykel.Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

RE: technológia aktiv so systémom Thru ShaftRE: technológia aktiv so systémom Thru Shaft vám poskytne bezkonkurenčnú priľnavosť a kontrolu s tlmením, ktoré reaguje na terén rýchlejšie, ako čokoľvek iné.

Straight Shot s Knock BlockKonštrukcia rámu Trek Straight Shot optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pre citlivejšiu jazdu.Budete môcť viac pritlačiť a lepšie držať líniu, keď začne byť terén drsnejší.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu