1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Fuel EX
  6. Rám Fuel EX C Gen 6

Rám Fuel EX C Gen 6

Katalógové číslo: 5280000

Fuel EX C F/S XS 27.5 Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Súprava rámu Fuel EX C je ľahká a pohotová, limitovaní jedine vašou predstavivosťou. Je skonštruovaný z ľahkých uhlíkových vlákien, ktoré tlmia vibrácie a zabezpečujú tuhú jazdu tam, kde ju chcete, a poddajnú tam, kde ju nechcete. Je navrhnutý pre trail s progresívnou geometriou, ktorá vďaka rozšírenej prednej časti poskytuje lepšiu kontrolu pri zjazdoch a v zadnej časti je strmšia pre lepšiu efektivitu šliapania.Hľadáte karbónový rám, ktorý si môžete zostaviť podľa svojich predstáv. Záleží vám na čo najprogresívnejšej geometrii, ktorá na horách zvládne čokoľvek, a chcete, aby boli bicykel ostal ľahký.Špičkový karbónový rám, ktorý tlmí vibrácie a je pripravený zvládnuť akýkoľvek trail. Vnútorné vedenie káblov na ochranu laniek a zjednodušenie nastavenia. Zadný tlmič FOX Performance Float X, ktorý si rýchlo poradí s malými nerovnosťami a vyhladí prudké zjazdy. Nastaviteľná geometria, ktorá vám umožňuje ovládať uhol hlavovej a sedlovej trubky.Rám Fuel EX C je ľahký karbónový bicykel, ktorý bol vyvinutý pre trail. Vďaka modernej trailovej geometrii je zjazd istý a stúpanie svižné. Do úložného priestoru si môžete skryť náradie na cestu a nastaviteľná geometria vám poskytne úplnú kontrolu nad jazdou.- Bicykel Fuel EX Gen 6 so zdvihom 140/150 mm, ostrejšou nastaviteľnou geometriou a úložným priestorom v ráme na všetkých modeloch – dokonca aj na zliatinových- Má modernú geometriu, ktorá je pripravená na strmé a voľné zjazdy a zdolávanie stúpaní- S nastaviteľným uhlom hlavového zloženia (uhlové vložky sa predávajú samostatne) a prepojením Mino Link si môžete vybrať zo šiestich rôznych konfigurácií geometrie- Vďaka novému úložnému priestoru v ráme budete mať k dispozícii všetok potrebný priestor na občerstvenie aj náradie- Jeho vylepšené zadné odpruženie FOX Factory ponúka hladký chod a udržiava šliapanie efektívneVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Voľne alebo strmo, je to na vásNainštalujte manžety na nastavenie uhla hlavového zloženia (predávajú sa samostatne) a upravte si 64,5-stupňový uhol hlavovej trubky o stupeň strmšie alebo voľnejšie podľa svojich predstáv – to všetko bez vplyvu na výšku stredového zloženia.

Nastavte si odpruženie, keď do toho idete naplnoUpravte si mieru pákového efektu len jednoduchým otočením čipu.Jazdite s menej progresívnym nastavením, aby ste získali jemnejší pocit, ideálny pre členité chodníky s hranatými nerovnosťami.Prepnite ho do progresívnejšej polohy, keď prekonávate veľké prekážky a nechcete naraziť na dno, alebo keď chcete použiť tlmič s cievkou.Zadné vidlice podľa veľkostiZadné vidlice prispôsobené veľkosti zabezpečujú vyváženú manipuláciu, aby bola jazda svižná pre nižších jazdcov, a pre vyšších jazdcov zlepšujú trakciu predného kolesa v stúpaniach.Seriózny spredu, zábavný zozaduTúžite po svižnej jazde na 27,5˝ kolesách, ale nechcete obetovať rýchlosť 29˝?Už si nemusíte vyberať.Fuel EX sa dá použit s rôznymi kolesami ako mullet, len si nastavte Mino Link na vysokú polohu, pridajte 160 mm vidlicu a pripravte sa na cestu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu