1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Fuel EX
  6. Rámová sada Fuel EX AL Gen 6

Rámová sada Fuel EX AL Gen 6

Katalógové číslo: 5280000

Fuel EX Al F/S XS 27.5 Matte Galactic Grey to Blac

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
2 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Súprava rámu Fuel EX AL je hliníkový trailový rám, ktorý je limitovaný jedine vašou predstavivosťou. Je vybavený progresívnou trailovou geometriou, ktorá rozšírenej prednej časti poskytuje väčšiu istotu pri zjazdoch a zároveň vás udrží vzadu pri prudkých stúpaniach. 140 mm zdvihu vzadu si hravo poradí s technickými trailami a skokmi a je pripravený na vašu vysnívanú zostavu.Hľadáte cenovo dostupný a výkonný celoodpružený rám, ktorý si môžete zostaviť podľa vlastných predstáv. Túžite po všestrannosti bicykla, ktorý zvládne prudké zjazdy, svižne sa otočí a šliape späť na vrchol.Ľahký hliníkový rám s vnútorným vedením na ochranu káblov a zjednodušenie nastavenia. Zadný tlmič FOX Performance Float X, ktorý si rýchlo poradí s malými nerovnosťami a vyhladí prudké zjazdy. Nastaviteľná geometria, ktorá vám umožňuje ovládať uhol hlavovej a sedlovej trubky.Súprava rámu Fuel EX AL prináša technológie z jeho karbónového náprotivku do zliatinového modelu, ktorý je úspornejší, ale rovnako pripravený drviť terén. Jeho moderná trailová geometria je navrhnutá tak, aby zvládla akýkoľvek terén, a oproti zliatinovému modelu je vybavená novými funkciami, ako je úložný priestor v ráme a nastaviteľná geometria.- Bicykel Fuel EX Gen 6 so zdvihom 140/150 mm, ostrejšou nastaviteľnou geometriou a úložným priestorom v ráme na všetkých modeloch – dokonca aj na zliatinových- Má modernú geometriu, ktorá je pripravená na strmé a voľné zjazdy a zdolávanie stúpaní- S nastaviteľným uhlom hlavového zloženia (uhlové vložky sa predávajú samostatne) a prepojením Mino Link si môžete vybrať zo šiestich rôznych konfigurácií geometrie- Vďaka novému úložnému priestoru v ráme budete mať k dispozícii všetok potrebný priestor na občerstvenie aj náradie- Vďaka zadnému odpruženiu FOX Performance je jazda príjemná a pedálovanie efektívneVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Voľne alebo strmo, je to na vásNainštalujte manžety na nastavenie uhla hlavového zloženia (predávajú sa samostatne) a upravte si 64,5-stupňový uhol hlavovej trubky o stupeň strmšie alebo voľnejšie podľa svojich predstáv – to všetko bez vplyvu na výšku stredového zloženia.

Nastavte si odpruženie, keď do toho idete naplnoUpravte si mieru pákového efektu len jednoduchým otočením čipu.Jazdite s menej progresívnym nastavením, aby ste získali jemnejší pocit, ideálny pre členité chodníky s hranatými nerovnosťami.Prepnite ho do progresívnejšej polohy, keď prekonávate veľké prekážky a nechcete naraziť na dno, alebo keď chcete použiť tlmič s cievkou.Zadné vidlice podľa veľkostiZadné vidlice prispôsobené veľkosti zabezpečujú vyváženú manipuláciu, aby bola jazda svižná pre nižších jazdcov, a pre vyšších jazdcov zlepšujú trakciu predného kolesa v stúpaniach.Seriózny spredu, zábavný zozaduTúžite po svižnej jazde na 27,5˝ kolesách, ale nechcete obetovať rýchlosť 29˝?Už si nemusíte vyberať.Fuel EX sa dá použit s rôznymi kolesami ako mullet, len si nastavte Mino Link na vysokú polohu, pridajte 160 mm vidlicu a pripravte sa na cestu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu