1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Fuel EX
  6. Rámová sada Fuel EX C.

Rámová sada Fuel EX C.

Katalógové číslo: 1045000

Fuel EX C F/S XS 27.5 Lithium Grey/Factory Orange

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 5993 899

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Fuel FX C je ideálnym základom vysnívaného trailového bicykla s celokarbonovým rámom OCLV pre horské bicykle. Má 130mm zadný zdvih a tlmič Fox Factory RE:aktiv Thru Shaft. Osaďte si ho ľahkými a rýchlymi dielmi alebo si z neho spravte odolný stroj pre drsnejší terén. Je to na vás. Fuel EX C is the ideal start for a dream trail bike with a full OCLV Mountain Carbon frame that has 130mm of rear travel with a Fox Factory RE:aktiv Thru Shaft shock. Build it up light and fast or make it a beefy bruiser that’s ready for some extra chunk. It’s up to you.Púšťate sa do stavby vlastného ideálneho horského bicykla. Viete ako chcete jazdiť a aké diely k tomu budete potrebovať. Chcete náš najlepší univerzálny trailový rám. Viete totiž, že základom skvelého bicykla je špičkový rám.Celokarbonový rám OCLV pre horské bicykle s vnútorným úložným priestorom, 130mm zdvih a nastaviteľná geometria Mino Link, tlmič FOX Factory Float s výkonným odpružením RE:aktiv značky Trek, predstavec Bontrager Line Pro a hlavové zloženie Knock Block proti poškodeniu rámu pretočením riadidiel a korunkami vidlíc. K použitiu so stredovým zložením PF92 a 140 mm vidlicou.Celokarbonový rám OCLV pre horské bicykle a odpruženie FOX vám poskytnú výhodu, ostatné trailové bicykle sa mu nevyrovnajú. Je to najlepšia voľba pre jazdcov čo chcú iba jeden všestranný a vysokovýkonný bicykel ktorý pokorí každý trail.- Celokarbonový rám OCLV pre horské bicykle je ľahký pre stúpania a odolný pre náročné zjazdy.- Technológia RE:aktiv spolu s Thru Shaft funguje rýchlejšie ako bežný tlmič, takže lepšie sleduje terén a vy máte všetko pod kontrolou.- Tento bicykel je ideálny stroj na rezanie singletrackov, skoky a posúvanie vašich možností na etapových a maratónskych závodoch.- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Rozšírili sme sortiment ponúkaných veľkostí od XS do XL aby si mohol vybrať každý.Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (veľkosť XS a S) majú hornú rámovú trubku, ktorá sa smerom k sedlovej trubke znižuje.Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo vyhovuje nižším jazdcom, pretože im to umožňuje ľahšie nasadnúť na bicykel.Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

RE: technológia aktiv so systémom Thru ShaftRE: technológia aktiv so systémom Thru Shaft vám poskytne bezkonkurenčnú priľnavosť a kontrolu s tlmením, ktoré reaguje na terén rýchlejšie, ako čokoľvek iné.

Straight Shot s Knock BlockKonštrukcia rámu Trek Straight Shot optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pre citlivejšiu jazdu.Budete môcť viac pritlačiť a lepšie držať líniu, keď začne byť terén drsnejší.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu