1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Rám Slash AL Gen 5

Rám Slash AL Gen 5

Katalógové číslo: 5288000

Slash AL F/S S 29 Teal to Nautical Navy Fade

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 099

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Rám Slash AL je ideálnym základom pre rýchly endurový alebo trailový bicykel s 29-palcovými kolesami. Vďaka robustnému rámu z hliníka Alpha, tlmiču RE:aktiv vyvinutému spoločnosťou Trek a integrovanému hlavovému zloženiu Knock Block 2.0 získate základ horského bicykla, ktorý zvládne čokoľvek od najväčších horských zjazdov až po najnáročnejšie enduro preteky.Chcete špičkový enduro bicykel ponúkajúci trailové technológie, ktoré vznikli na základe dlhodobých skúseností s jazdením v náročnom teréne. Radi jazdíte rýchlo, zvládate akýkoľvek terén a režete zákruty. Hľadáte preto bicykel, ktorý s vami na divokých trailoch udrží krok.Odolný hliníkový rám Alpha Platinum s vnútorným vedením káblov Control Freak, tlmič RockShox Super Deluxe Select+ RT so zdvihom 160 mm, 35 mm predstavec Bontrager Line a integrované hlavové zloženie Knock Block 2.0 zabraňujúce pretočeniu riadidiel a nárazom korunky vidlice do rámu. Určený pre 29-palcové kolesá a vidlicu so zdvihom 170 alebo 180 mm.Za vynaložené peniaze vám rám Slash AL ponúkne skutočne veľa. Získate výborný základ pre bicykel, ktorý sa nezľakne ani tých najdrsnejších trailov. Odolný rám zvládne prakticky ľubovoľný terén – od pretekov až po náročné skoky.- Rovnako dobre sa cíti medzi páskami na trati aj v náročnom nepreskúmanom teréne. Slash je síce pretekársky bicykel, ale je s ním neskutočná zábava aj na drsných trailoch.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenie- Technológia Mino Link umožňuje upraviť geometriu, a získať tak nekompromisný pretekársky bicykel a špičkový trailový bicykel v jednom- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu