1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Rám Slash AL Gen 5

Rám Slash AL Gen 5

Katalógové číslo: 1045000

Slash AL F/S S 29 Teal to Nautical Navy Fade

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
2 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Slash AL Frameset is the perfect platform for a fast 29er enduro or trail bike build. With a burly Alpha Aluminum frame, Trek’s exclusive RE:aktiv shock, and a Knock Block 2.0 integrated headset, you have all the bones for a mountain bike that can handle everything from the biggest all-mountain descents to the most competitive enduro races.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Knock BlockKnock Block vám chráni rám, keď sa niečo pokazí.Zabraňuje tomu, aby sa riadidlá pri náraze úplne otočili, takže sa vám nevytrhnú hadičky a ovládacie prvky nenarazia do hornej trubky.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu