1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Rám Slash C Gen 5

Rám Slash C Gen 5

Katalógové číslo: 5288000

Slash C F/S S 29 Carbon Blue Smoke/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 899

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Rám Slash C predstavuje ideálny základný stavebný prvok vášho vysnívaného enduro bicykla. Odolné rúrky z karbónu OCLV v kombinácii s 29-palcovými kolesami bez problémov pohlcujú aj tie najväčšie nerovnosti a kamene. Tlmenie Re:aktiv, ktoré je špecialitou značky Trek, s tlmičom Thru Shaft a integrovaným hlavovým zložením Knock Block 2.0 z neho robia ideálny rám na rýchle jazdy na tých najdrsnejších trailoch.Venujete sa jazde na horských bicykloch a obzeráte sa po podujatiach svetového enduro pohára. Hľadáte preto všetky výkonnostné výhody, ktoré vám rám bicykla môže ponúknuť. Náročné zjazdy zdolávate neuveriteľnou rýchlosťou a chcete bicykel, ktorý vám pri tom pomôže.Odolný rám z karbónu OCLV pre horské bicykle s vnútorným vedením káblov Control Freak, tlmič RockShox Super Deluxe Select+ RT so zdvihom 160 mm, 35 mm predstavec Bontrager Line Pro a integrované hlavové zloženie Knock Block 2.0 zabraňujúce pretočeniu riadidiel a nárazom korunky vidlice do rámu. Určený pre 29-palcové kolesá a vidlicu so zdvihom 170 alebo 180 mm.Na bicykloch s týmto rámom pretekajú profesionálni jazdci tímu Trek Factory Racing Enduro. Je odolný, rýchly, responzívny a zvládne aj tie najnáročnejšie enduro trate sveta.- Technológia RE:aktiv spolu s Thru Shaft funguje rýchlejšie ako bežný tlmič, takže lepšie sleduje terén a vy máte všetko pod kontrolou.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenie- Technológia Mino Link umožňuje upraviť geometriu, a získať tak nekompromisný pretekársky bicykel a špičkový trailový bicykel v jednom- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčania- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravyVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu