1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Slash 8

Slash 8

Katalógové číslo: 1044324

Slash 8 GX M 29 Lithium Grey/Dnister Black

Dostupnosť:
Na sklade
3 6993 899

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Slash 8 je enduro bicykel s rýchlymi 29-palcovými kolesami, citlivým odpružením RockShox a najnovším hnacím ústrojenstvom GX Eagle značky SRAM. Hliníkový rám s novou technológiou a odolnými zliatinovými kolesami posúva tento bicykel do kategórie ideálnych všestranných bicyklov.Chcete veľký bicykel s veľkými kolesami, ktoré dobre zvládajú veľké prekážky a veľké skoky. Možno sa zúčastníte pár enduro pretekov, väčšinu času sa však chcete venovať náročným zjazdom, ktoré chcete zdolávať rýchlejšie ako ostatní.Rám z hliníka predurčený na drsnú jazdu so závitovým stredovým zložením, dva kryty dolnej rámovej rúrky, ochrana vidlice Knock Block 2.0, tlmič RockShox Super Deluxe Select+ so zdvihom 160 mm na dlhé zjazdy a vidlica RockShox Lyrik Select+ so zdvihom 170 mm. K tomu pridajte hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle s extrémne ľahkým 52-zubovým prevodom, 4-piestové brzdy Code R a bezdušové kolesá Line Comp 30.Bicykel Slash 8 ponúka vysoký enduro výkon vďaka inteligentnému výberu cenovo dostupných dielov. Vďaka hliníkovému rámu, robustnému odpruženiu a hnaciemu ústrojenstvu SRAM Eagle 1×12 máte k dispozícii bicykel, ktorý hravo zvládne pretekárske dráhy aj náročné jazdy v teréne.- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rovnako dobre sa cíti medzi páskami na trati aj v náročnom nepreskúmanom teréne. Slash je síce pretekársky bicykel, ale je s ním neskutočná zábava aj na drsných trailoch.- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčania- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.Zadný náboj Rapid Drive 108Vďaka 108 bodom záberu poskytuje Rapid Drive takmer okamžitú akceleráciu namiesto ťažkopádneho oneskorenia pri zošliapnutí pedálov.Získate plynulý, okamžitý výkon, ktorý vám umožní vyraziť do zákrut a prekonať nerovnosti.A tento dodatočný záber pedálov zvyšuje kontrolu, ktorá môže mať pri zdolávaní náročných stúpaní zásadný význam.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu