1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Slash 9.8 XT Gen 5

Slash 9.8 XT Gen 5

Katalógové číslo: 5262000

Slash 9.8 XT S 29 Matte Battleship Blue

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
6 5997 199

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Na karbónovom enduro bicykli Slash 9.8 zvládnete veľké terénne nerovnosti aj rezanie zákrut. Pri zjazdoch si uvedomíte, že tak rýchlo ste ešte v živote nešli. Vďaka extrémne tuhému a odolnému karbónovému rámu, karbónovým kolesám a špičkovým komponentom odpruženia značky RockShox je tento 29-palcový bicykel rozhodne vhodným kandidátom pre nadšených cyklistov aj pretekárov, ktorí mieria na stupienky víťazov. Slash 9.8 is a carbon enduro mountain bike built to handle big hits, rail corners, and rip down the mountain faster than you ever thought possible. Ultra stiChcete zvládnuť náročné dni na náročných kopcoch, či už ide o enduro preteky alebo úžasné dobrodružstvo. Chcete nízku hmotnosť a tlmenie vibrácií, aké poskytuje karbónový rám, a uprednostňujete odpruženie, ktoré si sami vyladíte, pred nalešteným, supervýkonným hnacím ústrojenstvom.Rám z karbónu OCLV Mountain Carbon pre horské bicykle so zdvihom 160 mm, úplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate s vylepšeným tlmením Thru Shaft a úplne nová vidlica RockShox ZEB s mimoriadne robustnými 38 mm vnútornými nohami. 12-rýchlostné hnacie ústrojenstvo Shimano XT pre mimoriadne hladké radenie, ktoré sa ľahko ovláda palcom, 4-piestové brzdy pre isté zjazdy a karbónové kolesá Line Elite 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive pre pohotové zrýchlenie, keď to najviac potrebujete.Tomu hovoríme kráľ horských bicyklov. Získate tú najmodernejšiu technológiu odpruženia obvykle vyhradenú len pre tie najdrahšie bicykle a parádny nový rám. Čím rýchlejšie pôjdete, tým lepšie sa bude Slash 9.8 ovládať.- Robustnejšie 38 mm stĺpiky vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a vylepšený tlmič si môžete prispôsobiť podľa seba.- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčania- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenieVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Rapid Drive 108Každý model obsahuje náboje Rapid Drive 108, ktoré majú 108 bodov záberu pre rýchle zrýchlenie a spoľahlivé pedálovanie aj v tých najnáročnejších terénoch.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu