1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Slash 9.9 XTR Gen 5

Slash 9.9 XTR Gen 5

Katalógové číslo: 5262000

Slash 9.9 XTR S 29 Lithium Grey

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
11 099

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Slash 9.9 je najrýchlejší enduro horský bicykel v sortimente, takže nie je prekvapením, že je určený na jazdu pre profesionálov Trek Factory Racing Enduro. Celouhlíkový rám, odpruženie s tvrdým nabíjaním, rýchlo sa odvaľujúce karbónové kolesá a hnacie ústrojenstvo Shimano XTR robia z tohto špičkového stroja nespochybniteľného kráľa endura. Slash 9.9 is the fastest enduro mountain bike in the lineup, so it’s no surprise it’s the go-to ride for the pros of Trek Factory Racing Enduro. A full carbon frame, hard-charging suspension, fast-rolling carbon wheels, and aHľadáte také výkonnostné výhody, aké sa dajú získať len na enduro pretekárskych bicykloch, ktoré sa preháňajú po najväčších svetových scénach. Radi jazdíte rýchlo, drsne a prekonávate zákruty až smerom k najvyšším stupienkom pódia.Kompletný rám OCLV Mountain Carbon s 160 mm zdvihom, RockShox Super Deluxe Ultimate s aktualizovaným tlmičom Thru Shaft, k tomu vidlica RockShox ZEB s mimoriadne mohutnými 38 mm stĺpikmi. Hladké hnacie ústrojenstvo Shimano XTR s kazetou 10-51, integrované riadidlá Bontrager RSL a karbónové kolesá Line Pro 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive na okamžité zrýchlenie, keď to najviac potrebujete.Na tomto bicykli nie je jediný diel, ktorý nebol vyrobený na vyrazenie šialenou rýchlosťou na najdivokejších enduro tratiach na svete. Rýchly, tvrdý, rýchly, zábavný, rýchly. Už sme spomínali, že tento bicykel je rýchly?- Robustnejšie 38 mm stĺpiky vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a vylepšený tlmič si môžete prispôsobiť podľa seba.- Integrované riadidlá s predstavcom OCLV Carbon RSL sú ultraľahké, mimoriadne pohodlné a vyzerajú úžasne- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenieVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu