1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Slash 9.9 XX1 AXS Gen 5

Slash 9.9 XX1 AXS Gen 5

Katalógové číslo: 5262000

Slash 9.9 XX1 AXS S 29 Lithium Grey

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
12 099

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Slash 9.9 je najrýchlejší enduro horský bicykel v sortimente, takže nie je prekvapením, že je určený na jazdu pre profesionálov Trek Factory Racing Enduro. Celouhlíkový rám, úplne nové odpruženie s tvrdým nabíjaním, rýchlo sa točiace uhlíkové kolesá a bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM a dropper robia z tejto špičkovej jazdy nespochybniteľného kráľa endura. Slash 9.9 is the fastest enduro mountain bike in the lineup, so it’s no surprise it’s the go-to ride for the pros of Trek Factory Racing Enduro. A full carbon frame, all-new hard-charging suspeHľadáte typ enduro bicykla, ktorý dokáže preraziť na najväčšej scéne na svete. Radi chodíte rýchlo, ste hrubí a robíte ostré zatáčky a chcete špičkové elektronické súčiastky, ktoré vám vystačia.Kompletný rám OCLV Mountain Carbon s 160 mm zdvihom, RockShox Super Deluxe Ultimate s aktualizovaným tlmičom Thru Shaft, vidlica RockShox ZEB Ultimate s mimoriadne mohutnými 38 mm stĺpikmi. Bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM X01 Eagle AXS s kazetou 10–52, teleskopická sedlovka Reverb AXS, integrované riadidlá Bontrager RSL a uhlíkovými kolesami Line Pro 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive.Na tomto bicykli nie je jediný diel, ktorý nebol vyrobený na vyrazenie šialenou rýchlosťou na najdivokejších enduro tratiach na svete. Rýchly, tvrdý, rýchly, zábavný, rýchly. Už sme spomínali, že tento bicykel je rýchly?- Robustnejšie 38 mm stĺpiky vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a vylepšený tlmič si môžete prispôsobiť podľa seba.- Integrované riadidlá s predstavcom OCLV Carbon RSL sú ultraľahké, mimoriadne pohodlné a vyzerajú úžasne- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenieVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu