1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Slash
  6. Slash 9.9 XX1 Flight Attendant Gen 5

Slash 9.9 XX1 Flight Attendant Gen 5

Katalógové číslo: 5279000

Slash 9.9 XX1 FA S 29 Matte Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
11 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Slash 9.9 je najrýchlejší enduro horský bicykel v sortimente, takže nie je prekvapením, že je určený na jazdu pre profesionálov Trek Factory Racing Enduro. Vďaka celokarbónovému rámu, úplne novému odpruženiu do naozaj náročného terénu, rýchlym karbónovým kolesám, bezdrôtovému elektronickému radeniu SRAM a teleskopickej sedlovke je tento špičkový bicykel jednoznačným kráľom enduro pretekov.Hľadáte bicykel na enduro, ktorý nepozná kompromisy – najlepšie komponenty, neprekonateľné jazdné vlastnosti a najnižšia hmotnosť. Radi jazdíte rýchlo, prudko vyberáte zákruty, hľadáte optimálnu stopu, len, aby ste sa na konci zjazdu otočili a zajazdili najlepší čas v ďalšej etape. Potrebujete bicykel, ktorý vás podrží v kritických situáciách a dokáže čítať terén rovnako dobre ako vy.Rám z karbónu OCLV pre horské bicykle so zdvihom 160 mm, tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate a vidlica RockShox ZEB Ultimate s mimoriadne robustnými 38 mm vnútornými nohami a technológiou automatického nastavenia Flight Attendant. Bezdrôtové 12-rýchlostné radenie SRAM XX1 Eagle, integrované riadidlá s predstavcom Bontrager RSL, karbónové kolesá Line Pro 30 s nábojom Rapid Drive so 108 zubmi pre maximálne zrýchlenie.Kvalitnými dielmi sme rozhodne nešetrili. Každý jeden komponent tohto bicykla je navrhnutý tak, aby zvládal šialené rýchlosti enduro pretekov. Je úplne jedno akú prekážku pred tento bicykel postavíte, zvládne ju bez zaváhania a s rýchlosťou blesku. Či už naháňate osobné rekordy na enduro tratiach, alebo bojujete o prvé miesto na pretekoch, v teréne bude tento bicykel vaším najlepším spojencom.- Enduro bicykel, ktorý je pripravený vyraziť na tie najnáročnejšie trate, na aké si trúfnete- Integrované riadidlá s predstavcom OCLV Carbon RSL sú ultraľahké, mimoriadne pohodlné a vyzerajú úžasne- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Robustnejšie 38 mm vnútorné nohy vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a systém Flight Attendant neustále udržiava optimálne nastavenie odpruženia- Tlmenie RockShox Flight Attendant využíva bezdrôtové snímače vo vidlici, tlmiči a kľuke na automatické nastavenie odpruženia v závislosti odRockShox Flight AttendantPomocou technológie SRAM AXS analyzuje funkcia Flight Attendant údaje zo snímačov na vidlici, tlmiči a kľuke a automaticky prepína medzi režimami tlmenia kompresie skôr, ako vám to vôbec napadne. Rozmýšľa namiesto vás, aby ste sa mohli sústrediť a naplno ponoriť do jazdy.Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

BITS: Váš záchranca na trailochMultifunkčné náradie BITS, ktoré je šikovne integrované do riadiacej rúrky, obsahuje všetko potrebné na zmeny nastavení a opravy na trati.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu