1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 8

Top Fuel 8

Katalógové číslo: 5259807
Top Fuel 8 spája rýchlosť terénneho bicykla so šikovnosťou a poddajnosťou plne odpruženého trailového bicykla. Je rýchly, svižný a poskytuje poriadnu zábavu na flow trailoch aj na technicky náročných zjazdoch.Hľadáte…
Dostupnosť:
Na sklade
3 279,20

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 8 spája rýchlosť terénneho bicykla so šikovnosťou a poddajnosťou plne odpruženého trailového bicykla. Je rýchly, svižný a poskytuje poriadnu zábavu na flow trailoch aj na technicky náročných zjazdoch.Hľadáte celoodpružený horský bicykel, ktorý zvládne úplne všetko a vyvažuje efektívnosť so schopnosťou prekonávať terén. Chcete prekonávať drsné zjazdy, stúpať do kopcov a drviť jazdu za jazdou.Ľahký hliníkový rám s vnútorným úložným priestorom, 120 mm vidlica RockShox SID s pružením DebonAir, 120 mm zdvih vzadu s tlmičom FOX Performance Float a hnacie ústrojenstvo Shimano XT. K tomu 4-piestové brzdy pre isté zjazdy, kolesá Bontrager Line Comp 30, ktoré sú už kompletne pripravené na bezdušové použitie vrátane tmelu a teleskopická sedlovka Bontrager Line.Top Fuel 8 vám ponúka hodnotu zliatinového rámu so zdokonaleným hnacím ústrojenstvom, vidlicou a brzdami, ktoré držia krok s vašou rýchlosťou a zručnosťami.- Dokonalá konfigurácia odpruženia tohto bicykla je efektívna a zároveň pripravená na zábavu- Mino Link vám umožní rýchlo a jednoducho vykonávať drobné úpravy geometrie, dokonca aj uprostred jazdy- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu