1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.8 GX AXS T-Type

Top Fuel 9.8 GX AXS T-Type

Katalógové číslo: 5302000

Top Fuel 9.8 GX AXS XS Matte Emerald Iris

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
6 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 9.8 je celoodpružený horský bicykel s karbónovým rámom pre náročných cyklistov, ktorí sa neuspokoja s priemerom. A to ani keď ide o kvalitu komponentov, ani o štýl jazdy. Kombináciou bezdrôtového elektronického radenia SRAM GX Eagle AXS a ľahkého karbónového rámu, vznikol bicykel, na ktorom sa neuveriteľne zabavíte a bez problémov budete zvládať flow traily aj technickejšie singletracky. Hľadáte všestranný celoodpružený horský bicykel, ktorý je rýchly, účinne prenáša silu z pedálov a nezľakne sa ani náročnejšieho terénu. Chcete karbónový rám kvôli vyššej tuhosti a nižšej hmotnosti a zároveň bleskurýchle bezdrôtové elektronické radenie.Ľahký a pevný celokarbónový rám, vidlica RockShox Pike Select+ so zdvihom 130 mm, zadný tlmič RockShox Deluxe Ultimate RCT so zdvihom 120 mm a bezdrôtové elektronické radenie SRAM GX Eagle AXS s 52-zubovým pastorkom do náročných stúpaní. Široké karbónové kolesá Bontrager Line Elite 30 s nábojom Rapid Drive so 108 zubmi pre rýchly záber, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a integrované karbónové riadidlá s predstavcom Bontrager RSL.Top Fuel 9.8 je celokarbónový bicykel, s ktorým si užijete zábavu. Vďaka karbónovým kolesám, extrémne citlivému odpruženiu a precíznemu a rýchlemu radeniu ASX získate zásadnú výhodu v podobe lepšej trakcie a vyššej rýchlosti.- Radenie SRAM GX Eagle AXS mení prevody inteligentne, plynulo a úplne bezdrôtovo dokonca aj pri záťaži- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Technológia Mino Link umožňuje jednoducho a rýchlo doladiť geometriu bicykla, aj keď ste práve v teréne- Jedinečné odpruženie bicykla je nielen účinné, ale zároveň pripravené na všetky výzvy- Širšie kolesá Line Elite 30 poskytujú plášťom lepšiu oporu, takže ich môžete nahustiť na nižší tlak, za čo sa vám odmenia lepšou trakciouSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Siahnite po plochých pedáloch pre jednoduchú všestrannosť alebo si vyberte nášľapné MTB pedále, ak túžite po lepšej ovládateľnosti a účinnosti.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu