1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane SL 7 Gen 3

Domane SL 7 Gen 3

Katalógové číslo: 5263000

Domane SL 7 44 Dark Prismatic/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
5 669,10

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Domane SL 7 je vysoko výkonný cestný bicykel určený pre dlhé jazdy. S úplne novým bezdrôtovým elektronickým hnacím ústrojenstvom Ultegra Di2 fungujúcim rýchlo a spoľahlivo v akýchkoľvek podmienkach. Vďaka ľahkému karbónovému rámu OCLV Carbon s predným a zadným systémom IsoSpeed, karbónovým kolesám a hydraulickým kotúčovým brzdám je pohodlný a rýchly na dlhých jazdách. Navyše má ľahko prístupný úložný priestor na odkladanie potrebných vecí na cesty.Jazdíte rýchlo, ale chcete jazdiť ešte rýchlejšie. Chcete využiť rýchlostné výhody ľahkého karbónového rámu, karbónových kolies a presného bezdrôtového elektronického radenia Di2 s bleskovo rýchlym a spoľahlivým radením.Karbónový rám OCLV Carbon rady 500 s predným a zadným prvkom IsoSpeed na vyhladenie nerovností, výkonné kotúčové brzdy s uchytením Flat Mount a úplne nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo Shimano Ultegra Di2 2×12 pre jedinečne rýchle a presné radenie. Karbónové kolesá Aeolus Pro 3V, riadidlá Bontrager Elite IsoZone eliminujúce únavu, vnútorné vedenie laniek, ktoré zvyšuje schopnosti a eleganciu bicykla.Domane si vydobil reputáciu rýchleho, stabilného a veľmi všestranného cestného bicykla pre dlhé jazdy a najväčšie svetové závody. Bezdrôtový elektronický pohon Shimano Di2 posúva výkon bicykla na novú úroveň neuveriteľne presným a spoľahlivým radením za každých podmienok.- Úplne nový bezdrôtový systém Ultegra Di2 prináša ešte rýchlejšie, plynulejšie a citlivejšie radenie ako kedykoľvek predtým- Je osadený karbónovými kolesami. Vďaka tomuto podstatnému vylepšeniu vo výkone je stále náš najdostupnejší cestný bicykel z rodiny Domane- Prvok IsoSpeed vpredu aj vzadu pohlcuje únavné nerovnosti a vám tak zostáva viacej síl- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Stabilná geometria rámu ho predurčuje na vytrvalostné jazdenie, stále to však je v prvom rade rýchly pretekársky bicykelVýhoda plynulejšej jazdyPredný a zadný systém IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti na ceste, takže si dlhšie udržíte silu.

Veľký voľný priestor pre pneumatikuNa model Domane sedia pneumatiky až do šírky 38 c, na ktorých môžete jazdiť rýchlo a s istotou aj na tých najdrsnejších cestách.Jednoduché a nenápadnéÚložný priestor integrovaný do rámu poskytuje všestranné miesto na uloženie náradia a vybavenia.

Viac možností pre všetky pohlaviaSme presvedčení, že každý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ postavy, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelý bicykel.Taký, ktorý vás nadchne, aby ste naskočili do sedla a vyrazili.Bicykel, ktorý vás motivuje ísť rýchlejšie a ďalej ako kedykoľvek predtým.Bicykel, na ktorom máte pocit, že bol vyrobený len pre vás.Pretože bol.Spoločnosť Trek predstavuje nový Domane 2020, ktorý má lepšiu geometriu a poskytuje viac možností pre jazdkyne aj jazdcov.V minulosti sme ponúkali menšie veľkosti rámov určené pre ženy výlučne pri dámskych modeloch.Teraz ponúkame menšie veľkosti a viac farebných prevedení všetkých modelov Domane SLR, SL 2020.Menší jazdec, bez ohľadu na pohlavie, si teraz môže vybrať z každého modelu, ktorý v týchto výkonnostných radoch ponúkame.Pri týchto bicykloch neexistuje žiadna špecifická ponuka pre ženy.Všetko sú to ženské bicykle.Všetko sú to mužské bicykle.Prečo to robíme?Pretože chceme poskytnúť viac veľ

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu