1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane AL 5 Gen 3

Domane AL 5 Gen 3

Katalógové číslo: 1046000

Domane AL 5 44 Lithium Grey/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
1 8992 049

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Domane AL 5 Disc je rýchly, spoľahlivý a sebavedomý. Náš najlepší zliatinový model Domane obsahuje sadu dielov Shimano 105 pretekárskej triedy, výkonné hydraulické kotúčové brzdy a vidlicu a riadidlá pohlcujúce vibrácie, vďaka ktorým sa neunavíte ani na dlhých, súťažných jazdách.Hľadáte pohodlný, výkonný cestný bicykel z ľahkých zliatin zostavený z kvalitnejších komponentov. Plánujete si užiť kopec zábavy, rýchlych kilometrov na chodníkoch a možno aj na ľahkých štrkových cestách.Hnacie ústrojenstvo 2×11 Shimano 105 poskytuje široký rozsah prevodov pre jazdu na akomkoľvek teréne. Ľahký hliníkový rám obsahuje úchyty na blatníky a má stabilnú geometriu Endurance umožňujúcu sebavedomú a pohodlnú jazdu. Navyše ráfiky s prípravou na bezdušové prevedenie Tubeless Ready a hydraulické kotúčové brzdy na účinné zastavenie za akýchkoľvek podmienok. Karbónová vidlica a riadidlá IsoZone absorbujú únavné vibrácie prenášané z cesty.Náš najlepší hliníkový model Domane vyniká dielmi ako z pretekárskeho bicykla a umožňuje pohodlnú jazdu, ktorá nemá na dlhých tratiach a drsných cestách konkurenciu.- Tento všestranný bicykel hravo zvládne aj drsnejšie cesty, náročné jazdy, preteky a dokonca aj ľahkú štrkovú trať.- Jedinečná karbónová vidlica IsoSpeed Carbon, ktorá sa stáča mierne dopredu smerom k pätkám, pohlcuje vibrácie z vozovky, vďaka čomu sa vaše ruky neunavia tak rýchlo.- Pri použití bezdušových plášťov sa zníži celková hmotnosť bicykla aj riziko defektov- Väčšia vôľa plášťov umožňuje používať aj širšie plášte ponúkajúce väčšiu trakciu a stabilitu na štrkových chodníkoch a iných cestách s ľahkým štrkomPrémiový zliatinový rámKaždý kotúč Domane AL má ľahký hliníkový rám s vnútorným vedením káblov a hladkými zvarmi pre vzhľad a výkon pripravený na preteky.

Komfort na dlhé vzdialenostiGeometria vytrvalosti, široké pneumatiky a karbónová vidlica vám zaistí pohodlie pri prekonávaní vzdialeností.Vysoký výkonKotúč Domane AL je zabudovaný do dedičstva cestných pretekov Trek, čo znamená, že sa jedná o cestné bicykle, ktoré vám prirastie k srdcu, pretože vaše jazdy budú dlhšie a rýchlejšie.Akékoľvek cesty, akékoľvek dobrodružstvoKotúčové brzdy, väčší priestor pre pneumatiky a držiaky pre nosiče a blatníkmi mu dodávajú všestrannosť pre akékoľvek dobrodružstvo na všetkých cestách.

Shimano 105Vďaka technológii radenia zdedenej od mechanických prehadzovačiek Ultegra a Dura-Ace vám Shimano 105 ponúka špičkové radenie za výhodnú cenu. Či už dochádzate do práce po celý rok alebo trénujete na veľké preteky, Shimano 105 je hnacie ústrojenstvo, ktoré vás nebude brzdiť pri zlepšovaní sa v športe.Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame ploché pedále pre všestrannosť alebo nášľapné pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu