1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane SL 5 Gen 4

Domane SL 5 Gen 4

Katalógové číslo: 5270000

Domane SL 5 44 Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 699

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Domane SL 5 je pripravený na náročné cesty a dlhé kilometre a jazda s ním bude hladká, elegantná a aerodynamická. Ľahký karbónový rám OCLV Carbon série 500 má zadný systém IsoSpeed na zmiernenie nerovností na ceste a zníženie únavy a integrovaný kokpit pre nastavenie, ktorý dobre vyzerá a rovnako dobre sa s ním jazdí. Má spoľahlivé hnacie ústrojenstvo Shimano 105, kotúčové brzdy pre účinok v každom počasí a praktický úložný priestor s ľahkým prístupom pre uschovanie drobností. K tomu voľný priestor pre pneumatiky s rozmermi 38 cm vám umožní prejsť takmer každúHľadáte rýchly bicykel, ktorý je skonštruovaný na dlhé trate a uprednostňujete tlmenie vibrácií, nízku hmotnosť, karbón a IsoSpeed na vyhladenie nerovností. Jazdíte po hladkom asfalte aj nerovných cestách a chcete bicykel so širšími plášťami a kotúčovými brzdami, aby ste to zvládli.Ľahký a prepracovaný karbónový rám a vidlica OCLV Carbon série 500 so zadným systémom IsoSpeed na vyhladenie nerovností, výkonné kotúčové brzdy s úchytom flat mount, sada pohonu Shimano 105 2×11 a kolesá Tubeless Ready pripravené na bezdušové použitie so širšími plášťami 700×32. Integrovaný kokpit, vnútorný úložný priestor, úchyty na hornej rámovej trubke a vnútorné vedenie zvyšujú schopnosti a elegantný vzhľad bicykla.Karbón, pohodlie, schopnosť. Domane SL 5 je bicyklom snov na dlhé jazdy. Jeho ľahký a rýchly karbónový rám, stabilná geometria pre vytrvalostné jazdy a zadný systém IsoSpeed na zmiernenie nerovností na ceste, vám zabezpečia pohodlie počas dlhých kilometrov. Naviac získate výhodu v podobe špičkovej sady Shimano 105 a výkonných kotúčových bŕzd, ktoré umožnia použitie širokých plášťov.- Elegantný úplne nový rám je ľahší a poskytuje väčšiu rýchlosť vďaka vylepšeným tvarom Kammtail- Ide o nesmierne všestranný a pohodlný bicykel rovnako vhodný pre celodenné dobrodružstvá na otvorenej ceste, klubové jazdy ako aj preteky- Zadný systém IsoSpeed absorbuje únavné nerovnosti na vozovke pre rýchlejšiu, plynulejšiu a pohodlnejšiu jazdu- Vnútorný úložný priestor ponúka miesto na uloženie náradia a vybavenia, na úchyty na hornej trubke si môžete pripevniť tašku na celodenné dobrodružstvá.- Stabilná geometria rámu ho predurčuje na vytrvalostné jazdenie, stále to však je v prvom rade rýchly pretekársky bicykelVýhoda plynulejšej jazdyNovo vylepšený IsoSpeed absorbuje únavné nerovnosti a šetrí váhu, aby ste mohli dlhšie a silnejšie jazdiť.Rýchlosť vedúca na stupienky víťazovNový karbónový Domane, ktorý pretekal k víťazstvu na Paríž-Roubaix a ich neslávne známych dlažobných kockách je rýchlejší než kedykoľvek predtým vďaka novým aerodynamickým vylepšeniam a ultraľahkému dizajnu.

Ľahší ako kedykoľvek predtýmĽahký a pevný bicykel série OCLV Carbon 500 a nový dizajn šetriaci gramy z neho robia najľahší disk Domane SL aký kedy existoval.Dostatok priestoru na širšie plášteDodáva sa s rýchlo valivými 32 mm plášťami, ale ponúka priestor až pre 38 mm plášte, takže môžete s istotou jazdiť na každom povrchu od hladkej dlažby až po ľahký štrk.

Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor na spodnej trubke a držiaky na hornej trubku uľahčujú prenášanie všetkého, čo potrebujete na celodenné jazdy.

Prepracovaná integráciaDomane je integrovanejší ako kedykoľvek predtým, so skrytými káblami a skrytou skrutkou stĺpika sedla.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu