1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane SL 6 Gen 3

Domane SL 6 Gen 3

Katalógové číslo: 5263000

Domane SL 6 44 Crimson/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 224,25

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Domane SL 6 je výkonný cestný bicykel, ktorý je rýchly aj pohodlný. Ponúka výhody ľahkého karbónového rámu OCLV Carbon s predným a zadným prvkom IsoSpeed na vyhladenie nerovností, kompletnej sady hnacieho ústrojenstva Shimano Ultegra, kvalitných kolies a hydraulických kotúčových bŕzd pre spoľahlivý účinok v akomkoľvek počasí. Navyše má ľahko prístupný úložný priestor na odkladanie potrebných vecí na cesty.Hlavnými aspektmi sú kvalita, pohodlie a rýchlosť. Chcete ľahký karbónový bicykel, ktorý zvládne nástrahy celodenných pretekov a jázd. Vzadu aj vpredu s prvkom IsoSpeed na vyhladenie nerovností a brzdnou silou kotúčových bŕzd v akomkoľvek počasí.Rám z karbónu série OCLV Carbon 500 s predným a zadným prvkom IsoSpeed na vyhladenie nerovností, výkonné kotúčové brzdy s uchytením flat mount a kompletná sada Shimano Ultegra 2×11. Okrem toho sú tu kolesá Bontrager Paradigm Comp pripravené na bezdušový systém, riadidlá Bontrager Elite IsoZone na zníženie únavy a vnútorné úložné priestory a vedenie káblov, ktoré zvyšujú schopnosti a elegantný vzhľad bicykla.Výhody jemnej jazdy Domane s výkonnou sadou Shimano Ultegra a silným brzdným účinkom hydraulických kotúčových bŕzd. Tento bicykel je rýchly, ľahký, hladký a pripravený na dobrodružstvo.- Domane SL 6 je špičkový všestranný cestný bicykel pripravený na závody: Ľahký karbónový rám, predný a zadný prvok IsoSpeed, ktorý vyhladzuje únavné nerovnosti a umožňuje vydržať dlhšie s plným nasadením- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Kolesá Bontrager Paradigm Tubeless Ready pripravené na bezdušový systém poskytujú väčšiu istotu a pohodlie pri dlhých a rýchlych jazdách- Stabilná geometria rámu ho predurčuje na vytrvalostné jazdenie, stále to však je v prvom rade rýchly pretekársky bicykelVýhoda plynulejšej jazdyPredný a zadný systém IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti na ceste, takže si dlhšie udržíte silu.

Veľký voľný priestor pre pneumatikuNa model Domane sedia pneumatiky až do šírky 38 c, na ktorých môžete jazdiť rýchlo a s istotou aj na tých najdrsnejších cestách.Jednoduché a nenápadnéÚložný priestor integrovaný do rámu poskytuje všestranné miesto na uloženie náradia a vybavenia.

Viac možností pre všetky pohlaviaSme presvedčení, že každý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ postavy, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelý bicykel.Taký, ktorý vás nadchne, aby ste naskočili do sedla a vyrazili.Bicykel, ktorý vás motivuje ísť rýchlejšie a ďalej ako kedykoľvek predtým.Bicykel, na ktorom máte pocit, že bol vyrobený len pre vás.Pretože bol.Spoločnosť Trek predstavuje nový Domane 2020, ktorý má lepšiu geometriu a poskytuje viac možností pre jazdkyne aj jazdcov.V minulosti sme ponúkali menšie veľkosti rámov určené pre ženy výlučne pri dámskych modeloch.Teraz ponúkame menšie veľkosti a viac farebných prevedení všetkých modelov Domane SLR, SL 2020.Menší jazdec, bez ohľadu na pohlavie, si teraz môže vybrať z každého modelu, ktorý v týchto výkonnostných radoch ponúkame.Pri týchto bicykloch neexistuje žiadna špecifická ponuka pre ženy.Všetko sú to ženské bicykle.Všetko sú to mužské bicykle.Prečo to robíme?Pretože chceme poskytnúť viac veľ

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu