1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane SL 7 AXS Gen 3

Domane SL 7 AXS Gen 3

Katalógové číslo: 1043000

Domane SL 7 AXS 44 Dark Aquatic/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
5 249,256 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Domane SL 7 AXS je vysoko výkonný cestný bicykel pre dlhé jazdy so špičkovými parametrami bezdrôtového elektronického pohonu. Bezdrôtová elektronická sada SRAM Force AXS radí rýchlo a hladko a ako prvá prichádza s 12-rýchlostnou kazetou. Pridajte k tomu predný a zadný prvok IsoSpeed vyhladzujúci nerovnosti, jednoducho prístupný vnútorný úložný priestor, merač výkonu AXS, kolesá Aeolus Pro 3V z karbónu OCLV a budete jazdiť dlhšie a s väčšou zábavou než ste si doteraz mysleli.Už nechcete nespoľahlivé radenie a hľadáte rýchly stroj, ktorý vyhladí nerovnosti. 12-rýchlostné hnacie ústrojenstvo SRAM Force eTap AXS ponúka hladšie a presnejšie radenie a takisto spoľahlivosť a eleganciu bezdrôtovej elektronickej súpravy.Ľahký rám a vidlica z karbónu OCLV rady 500 so stabilnou geometriou Endurance, vnútorný úložný priestor a predný aj zadný prvok IsoSpeed vyhladzujúci nerovnosti. Kompletný bezdrôtový elektronický pohon SRAM Force eTap AXS 2×12, merač výkonu SRAM Force AXS a účinné kotúčové brzdy. Naviac karbónové kolesá Bontrager Aeolus Pro 3V a riadidlá IsoZone pohlcujúce únavné vibrácie.Všetko pohodlie a výhody karbónového rámu, ktorý spoločne s predným a zadným prvkom IsoSpeed pohlcujú vibrácie, výhody bezdrôtového elektronického radenia s 12-rýchlostnou kazetou a merač výkonu SRAM Force AXS . Bicykel je stvorený pre dlhé jazdy v akýchkoľvek podmienkach a vždy bude perfektne radiť.- 12-rýchlostná kazeta umožňuje presnejšie udržiavať kadenciu v požadovanom rozsahu- SRAM Force eTap AXS radí inteligentne, plynulo a úplne bezdrôtovo- Prvok IsoSpeed vpredu aj vzadu pohlcuje únavné nerovnosti a vám tak zostáva viacej síl- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenieVýhoda plynulejšej jazdyPredný a zadný systém IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti na ceste, takže si dlhšie udržíte silu.

Veľký voľný priestor pre pneumatikuNa model Domane sedia pneumatiky až do šírky 38 c, na ktorých môžete jazdiť rýchlo a s istotou aj na tých najdrsnejších cestách.Jednoduché a nenápadnéÚložný priestor integrovaný do rámu poskytuje všestranné miesto na uloženie náradia a vybavenia.

Viac možností pre všetky pohlaviaSme presvedčení, že každý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ postavy, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelý bicykel.Taký, ktorý vás nadchne, aby ste naskočili do sedla a vyrazili.Bicykel, ktorý vás motivuje ísť rýchlejšie a ďalej ako kedykoľvek predtým.Bicykel, na ktorom máte pocit, že bol vyrobený len pre vás.Pretože bol.Spoločnosť Trek predstavuje nový Domane 2020, ktorý má lepšiu geometriu a poskytuje viac možností pre jazdkyne aj jazdcov.V minulosti sme ponúkali menšie veľkosti rámov určené pre ženy výlučne pri dámskych modeloch.Teraz ponúkame menšie veľkosti a viac farebných prevedení všetkých modelov Domane SLR, SL 2020.Menší jazdec, bez ohľadu na pohlavie, si teraz môže vybrať z každého modelu, ktorý v týchto výkonnostných radoch ponúkame.Pri týchto bicykloch neexistuje žiadna špecifická ponuka pre ženy.Všetko sú to ženské bicykle.Všetko sú to mužské bicykle.Prečo to robíme?Pretože chceme poskytnúť viac veľ

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu