1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane SLR 7 AXS Gen 4

Domane SLR 7 AXS Gen 4

Katalógové číslo: 5281000

Domane SLR 7 AXS 54 Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
10 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Domane SLR 7 je mimoriadne ľahký karbónový vytrvalostný cestný bicykel vybavený absolútne špičkovými komponentmi pre rýchlu a na výkon zameranú jazdu. Získate náš najlepší rám z karbónu OCLV so zadným systémom IsoSpeed, bezdrôtovým elektronickým radením SRAM Force pre absolútne presné radenie a kolesá z karbónu OCLV. Navyše má ľahko prístupný úložný priestor na odkladanie vecí potrebných pri jazde a dostatok priestoru aj na plášte so šírkou 38c, aby ste hravo zvládali drsné cesty aj ľahké štrkové traily.Hľadáte ideálnu rovnováhu medzi komfortom na dlhých trasách a štrkových trailoch a zároveň chcete bicykel, ktorý sa nestratí ani na pretekoch. Chcete najlepší cestný rám pre vytrvalostné cestné bicykle s výhodami bezdrôtového elektronického radenia SRAM Force eTap pre rýchle a spoľahlivé radenie v akýchkoľvek podmienkach.Mimoriadne ľahký prepracovaný rám a vidlica z karbónu OCLV radu 800 so zadným systémom IsoSpeed, integrovaným vnútorným úložným priestorom a úchytmi na hornej rúrke. Bicykel je vybavený novým bezdrôtovým elektronickým radením SRAM Force eTap AXS 2 × 12, kľukami s meračom výkonu na monitorovanie parametrov jazdy, výkonnými kotúčovými brzdami s uchytením typu Flat Mount, karbónovými kolesami Aeolus Pro 37 a riadidlami Bontrager Pro IsoCore, ktoré v porovnaní so štandardnými karbónovými riadidlami znižujú vibrácie až o 20 %.Náš najlepší karbónový rám Domane a najpresnejšie radenie, ktoré dokáže zaručiť len bezdrôtová súprava SRAM Force eTap. Získate technológie, ktoré prinášajú skutočné vylepšenia v oblasti komfortu jazdy, spoľahlivosti a rýchlosti. Oceníte ich najmä pri celodenných dobrodružstvách, na skupinových jazdách alebo dlhých pretekoch.- Úplne nový elegantný rám z karbónu OCLV radu 800 je ľahší a vďaka aerodynamickému tvarovaniu rúrok Kammtail umožňuje dosiahnuť vyššiu rýchlosť- Bezdrôtové radenie SRAM Force eTap AXS zaručuje rýchle a presné radenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v tých najnáročnejších podmienkach- Zadný systém IsoSpeed tlmí únavné nerovnosti na cestách, aby ste sa v sedle bicykla cítili komfortne aj počas dlhých jázd alebo najnáročnejších pretekov- Do praktického úložného priestoru v ráme si môžete odložiť náradie a výbavu. Úchyty na hornej rúrke umožňujú upevniť tašku s čímkoľvek, čo by ste mohli potrebovať počas celodennej jazdy.- Dodáva sa s meračom výkonuVýhoda plynulejšej jazdyNovo vylepšený IsoSpeed absorbuje únavné nerovnosti a šetrí váhu, aby ste mohli dlhšie a silnejšie jazdiť.Rýchlosť vedúca na stupienky víťazovNový karbónový Domane, ktorý pretekal k víťazstvu na Paríž-Roubaix a ich neslávne známych dlažobných kockách je rýchlejší než kedykoľvek predtým vďaka novým aerodynamickým vylepšeniam a ultraľahkému dizajnu.

Ľahší ako kedykoľvek predtýmNáš najlepší a najľahší bicykel série OCLV Carbon 800 a nový dizajn šetriaci gramy z tohto robia náš najľahší disk Domane SLR aký kedy existoval.Dostatok priestoru na širšie plášteDodáva sa s rýchlo valivými 32 mm plášťami, ale ponúka priestor až pre 38 mm plášte, takže môžete s istotou jazdiť na každom povrchu od hladkej dlažby až po ľahký štrk.

Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor na spodnej trubke a držiaky na hornej trubku uľahčujú prenášanie všetkého, čo potrebujete na celodenné jazdy.

Prepracovaná integráciaDomane je integrovanejší ako kedykoľvek predtým, so skrytými káblami a skrytou skrutkou stĺpika sedla.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu