1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane SLR 7 Gen 3

Domane SLR 7 Gen 3

Katalógové číslo: 5262000

Domane SLR 7 47 Trek White/Blue

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
8 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Domane SLR 7 je ultraľahký vytrvalostný cestný bicykel so špičkovými dielmi na rýchlu a výkonnú jazdu. Dostanete karbónový rám OCLV Carbon s predným a nastaviteľným zadným systémom IsoSpeed a elegantným vnútorným úložným priestorom, úplne nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo Shimano Ultegra Di2 na presné radenie a kolesá OCLV Carbon. Navyše má ľahko prístupný úložný priestor na odkladanie potrebných vecí na cesty. Domane SLR 7 is an ultralight endurance road bike with high-end parts made for a fast, high-performance ride. You get an OCLV Carbon framHľadáte skutočné výhody bicykla, ktorý nemá konkurenciu v technológii. Chcete ten najpokročilejší rám cestného bicykla pre vytrvalostné jazdy z našej ponuky, s pridanou výhodou bezdrôtového elektronického hnacieho ústrojenstve Di2 pre rýchle a spoľahlivé radenie v akýchkoľvek podmienkach.Karbónový rám a vidlica OCLV Carbon série 700 s predným aj nastaviteľným zadným systémom IsoSpeed, integrovaným vnútorným úložným priestorom a úchytmi na blatníky. Je vybavený úplne novým bezdrôtovým elektronickým hnacím ústrojenstvom Shimano 2×12 Ultegra Di2, výkonnými kotúčovými brzdami s montážou typu flat-mount, karbónovými kolesami Aeolus Pro 3V a riadidlami Bontrager Pro IsoCore, ktoré znižujú vibrácie z cesty o 20% oproti štandardným karbónovým riadidlám.Náš najlepší karbónový rám Domane a najpresnejšie radenie, ktoré dokáže zaručiť len bezdrôtová súprava Shimano Di2. Získate technológiu, ktorá poskytuje skutočnú výhodu v oblasti pohodlia, spoľahlivosti a rýchlosti počas dlhých pretekov a súťažných skupinových jázd.- Úplne nový bezdrôtový systém Ultegra Di2 prináša ešte rýchlejšie, plynulejšie a citlivejšie radenie ako kedykoľvek predtým- Mieru poddajnosti na svojom ráme môžete upraviť podľa svojich preferencií jednoduchým nastavením posuvného prvku- Nie sme jediní, ktorým sa páči: platforma Domane SLR získala ocenenie „Superbike of the Year“ od portálu Bikeradar- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Upravte si ho presne podľa seba: je plne prispôsobiteľný prostredníctvom programu Project OneVýhoda plynulejšej jazdyPredný a zadný systém IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti na ceste, takže si dlhšie udržíte silu.

Veľký voľný priestor pre pneumatikuNa model Domane sedia pneumatiky až do šírky 38 c, na ktorých môžete jazdiť rýchlo a s istotou aj na tých najdrsnejších cestách.Jednoduché a nenápadnéÚložný priestor integrovaný do rámu poskytuje všestranné miesto na uloženie náradia a vybavenia.

Viac možností pre všetky pohlaviaSme presvedčení, že každý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ postavy, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelý bicykel.Taký, ktorý vás nadchne, aby ste naskočili do sedla a vyrazili.Bicykel, ktorý vás motivuje ísť rýchlejšie a ďalej ako kedykoľvek predtým.Bicykel, na ktorom máte pocit, že bol vyrobený len pre vás.Pretože bol.Spoločnosť Trek predstavuje nový Domane 2020, ktorý má lepšiu geometriu a poskytuje viac možností pre jazdkyne aj jazdcov.V minulosti sme ponúkali menšie veľkosti rámov určené pre ženy výlučne pri dámskych modeloch.Teraz ponúkame menšie veľkosti a viac farebných prevedení všetkých modelov Domane SLR, SL 2020.Menší jazdec, bez ohľadu na pohlavie, si teraz môže vybrať z každého modelu, ktorý v týchto výkonnostných radoch ponúkame.Pri týchto bicykloch neexistuje žiadna špecifická ponuka pre ženy.Všetko sú to ženské bicykle.Všetko sú to mužské bicykle.Prečo to robíme?Pretože chceme poskytnúť viac veľ

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu