1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane+ SLR 7

Domane+ SLR 7

Katalógové číslo: 5274000

Domane+ SLR 7 EU 50 Matte Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
8 9999 599

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Domane+ SLR 7 je karbónový cestný elektrobicykel, ktorý posúva hranice vo svojej kategórii a má konštrukciu z mimoriadne ľahkého karbónu OCLV Carbon série 800. Ukrýva v sebe kompaktný a prepracovaný motor, ktorý pozdvihne vašu jazdu na vyššiu úroveň prostredníctvom prirodzene pôsobiacej asistencie, ktorá ticho splynie s prostredím, až sa pod vami úplne stratí. Vďaka tomu nič nebude rušiť vaše zážitky a zároveň si budete môcť užívať extra výkon pri zdolávaní náročných stúpaní aj pri dlhých, veľkolepých dobrodružstvách. Okrem toho si môžete užívať bleskové radeniHľadáte špičkový karbónový cestný elektrobicykel s minimálnou hmotnosťou a diskrétnym a tichým pohonom. Všestrannosť je dôležitá a vy chcete mať možnosť jazdiť na všetkých povrchoch, od hladkého chodníka až po drsný štrk. Zároveň chcete mať vyšší výkon vďaka rýchlemu a precíznemu bezdrôtovému elektronickému pohonu, aký ponúka sada Ultegra Di2.Mimoriadne ľahký karbónový rám OCLV Carbon série 800 so zadným systémom IsoSpeed. Výkonný motor TQ HPR s krútiacim momentom 50 Nm, ktorý asistuje až do rýchlosti 25 km/h, integrovaná 360Wh batéria, integrovaný inteligentný LED displej a diskrétne ovládacie prvky prepínania režimov asistencie na riadidlách. Kolesá Aeolus Pro 37 OCLV Carbon, bezdrôtový elektronický pohon Shimano Ultegra 2×12 Di2, karbónové kľuky, riadidlá Bontrager Pro Iso-Core, ktoré absorbujú vibrácie, a stĺpik RCS Pro s plne integrovanými káblami pre elegantný vzhľad.Ľahký karbónový rám Domane+ a diskrétny elektrický pohonný systém vám poskytnú požadovanú podporu bez toho, aby ste museli obetovať elegantný vzhľad a pôsobivý výkon. Bezdrôtové elektronický systém Shimano Ultegra Di2 poskytuje ultra rýchle a presné radenie.- Motor TQ HPR je pôsobivo diskrétny, kompaktný, ľahký, tichý ako šepot a ponúka výkonnú asistenciu až do 25 km/h.- Vďaka inteligentnému nabíjaciemu konektoru, štýlovému integrovanému displeju a nenápadným ovládacím prvkom bicykel vyzerá aj jazdí rovnako ako bežný cestný bicykel- Stabilná vytrvalostná geometria spolupracuje so zadným systémom IsoSpeed, ktorý tlmí nerovnosti na ceste a zabezpečuje hladšiu a pohodlnejšiu jazdu.- Na dlhé jazdy si môžete dokúpiť predlžovač dojazdu Range Extender, ktorý sa šikovne zmestí do stojana na fľašu a dodá vám potrebný výkon na prekonanie väčšej vzdialenosti.- Je vybavený 2x pohonom Shimano a rýchlymi 32 mm plášťami na spevnený povrch, ale keď chcete väčšiu univerzálnosť v teréne, možno naň pripevniť plášte až do 40 mm.Kompaktný, tichý a výkonný elektronický systémHarmonický motor TQ je super účinný s úžasným pomerom dojazdu, hmotnosti a rýchlosti. Je ultra kompaktný, tichý a ponúka neuveriteľne prirodzený pocit asistencie až do rýchlosti 25 km/h.

Mimoriadne ľahkýVďaka nášmu najkvalitnejšiemu a najľahšiemu karbónu OCLV radu 800 a inteligentne navrhnutému rámu je Domane+ SLR náš doposiaľ najľahší elektrobicykel.Navrhnuté na zdolávanie vzdialenostíIntegrovaná 360Wh batéria je ukrytá v spodnej rámovej trubke a ponúka pôsobivý dojazd takmer 100 kilometrov v režime Eco.Voliteľný predlžovač dojazduPreskúmajte viac s voliteľným 160Wh predlžovačom dojazdu Range Extender, ktorý vám poskytne predĺžený celkový dojazd zhruba 145 kilometrov v režime Eco. Chcete ešte viac kilometrov? Aplikácia Trek Central vám umožňuje prispôsobiť si asistenciu, aby ste ešte viac rozšírili svoj dosah.

Výhoda plynulejšej jazdyNovo vylepšený IsoSpeed absorbuje únavné nerovnosti a šetrí váhu, aby ste mohli dlhšie a silnejšie jazdiť.Nefalšovaná radosť z cestnej cyklistikyVďaka špecifickému vyladeniu na cestu, úzkemu Q-faktoru a intuitívnym tlačidlám na zmenu režimu na riadidlách sa Domane+ SLR správa a ovláda ako tradičný bicykel s pridanými výhodami toho elektrického.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu