1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Madone
  6. Madone SL 6 Gen 6

Madone SL 6 Gen 6

Katalógové číslo: 5277074

Madone SL 6 60 Hex Blue

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Náš najlepší závodný bicykel Madone SL 6 ponúka špičkový aerodynamický výkon a jedinečnú kvalitu jazdy za výbornú cenu. Má úplne nový bezdrôtový elektronický pohon Shimano 105 Di2, aerodynamické kolesá, prvok IsoSpeed tlmiaci nerovnosti ciest, výkonné hydraulické brzdy a elegantný vzhľad stvorený pre rýchlosť.Chcete ísť skutočne rýchlo. Presne viete aké je to byť na špici a čeliť vetru osamote. Preto chcete všetku možnú rýchlosť akú môžete získať. Taktiež chcete rýchle, spoľahlivé radenie bezdrôtovej elektronickej sady pohonu 105 Di2 a brzdný účinok kotúčových bŕzd v každom počasí.Ľahký rám z karbonu OCLV rady 500 a vidlica s trubkami Kammtail Virtual Foil odolávajúca náporu vetru, prvok IsoSpeed tlmiaci nerovnosti ciest, bezdrôtová elektronická sada komponentov Shimano 105 Di2 2×12, kolesá Bontrager Aeolus Elite 50 umožňujúce použitie bezdušových plášťov, hydraulické kotúčové brzdy a aerodynamické riadidlá kompatibilné s aerodynamickými nástavcami.V našom jedinečnom závodnom stroji získate neobmedzenú rýchlosť, aerodynamickú výhodu a prvotriednu kvalitu jazdy za skvelú cenu. Naviac umožňuje montáž aerodynamických riadidiel pre časovky a triatlony.- Nastaviteľný systém IsoSpeed na hornej trubke umožňuje nastaviť poddajnosť podľa vašich preferencií a tlmenie vykonáva elastomér, takže sa odráža plynulým, kontrolovaným a stabilným pohybom- Úplne nová bezdrôtová sada 105 Di2 zaisťuje rýchlejšie a hladšie radenie ako kedykoľvek pred tým.- Ponúka všetky aerodynamické výhody Madone a možnosti pripevnenia aerodynamických nadstavcov na riadidlá pre triatlony a časovky- Kotúčové brzdy ponúkajú lepší brzdný účinok a extra voľný priestor pre širšie a stabilnejšie plášte- Sedlovka Madone má vstavaný úchyt na zadné svetlo Bontrager Flare RTVíťazná aerodynamikaNa ceste a vo aerodynamickom tuneli sa exkluzívny tvar rúrky Kammtail Virtual Foil modelu Madone radí medzi najviac aero na svete.Madone IsoSpeedInžinieri spoločnosti Trek navrhli systém, ktorý umožňuje otáčanie sedlovej trubky nezávisle od spojenia s hornou trubkou, čím sa vertikálna poddajnosť zvyšuje na dvojnásobok v porovnaní s najbližším konkurentom bez toho, aby sa znížila účinnosť pedálovania.Výsledok: môžete jazdiť tvrdšie a dlhšie.

Shimano 105 Di2So spoločnou platformou Di2 zdedenou po Dura-Ace a Ultegra, sofistikovanou ergonómiou, optimalizovanými kombináciami prevodov Shimano 105 a výnimočným systémom hydraulických kotúčových bŕzd predstavuje Shimano 105 Di2 R7100 novú éru cenovo dostupného 12-rýchlostného elektronického výkonu. Hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu