1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.5

Fuel EXe 9.5

Katalógové číslo: 5272000

FUEL EXe 9.5 Deore EU S Matte Dnister Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
5 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.5 Deore je nový druh horského e-bicykla, ktorý preklenuje rozdiel medzi asistovanou jazdou a tradičnými bicyklami.Má karbónový rám a kompaktný motor, vďaka ktorému je jazda ľahká, živá a tichá.Získajte výhody asistencie pri dlhých stúpaniach a hravý pocit tradičného horského bicykla pri zjazdoch.Je vybavený 150 mm vidlicou RockShox Gold RL, ktorá rýchlo zdoláva skaly a 140 mm mäkkým zadným odpružením RockShox Deluxe Select+ pre hladkú jazdu a poddajnosť pri malých nerovnostiach.Hľadáte trailový bicykel, ktorý dokáže jazdiť všade a v stúpaniach vám dodá trochu paliva navyše.Nechcete obetovať svižný pocit tradičného trailového bicykla kvôli silnému motoru a dávate prednosť vyladenej asistencii, ktorá pod vami pôsobí prirodzene.Rám OCLV Mountain Carbon s plne integrovanou 360 Wh batériou a harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným LED displejom a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách. 150 mm vidlica RockShox 35 Gold RL so vzduchovou pružinou DebonAir a patrónou Motion Control a 140 mm zdvihu zadného odpruženia RockShox Deluxe Select+.Okrem toho má bezdušové kolesá a plášte a 12-rýchlostné radenie Shimano Deore.Fuel EXe 9.5 je živý trailový bicykel, ktorý vám v stúpaniach poskytne dodatočnú silu a pri zjazdoch budete mať pocit ako na tradičnom bicykli.Je nabitý špičkovou technológiou harmonického kolíkového pohonu TQ , maslovo hladkým odpružením, ktoré pohltí kamene aj korene a radením, ktoré vás nesklame.- Získate diskrétny výkon a svižný pocit tradičného horského bicykla, kamkoľvek sa pohnete- Jeho malá, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail, nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Inteligentný nabíjací port, elegantný integrovaný displej a diskrétne ovládacie prvky zachovávajú vzhľad a pocit ako pri tradičnom horskom bicykli- Jeho 150 mm maslovo hladkého predného zdvihu v kombinácii so 140 mm zadného odpruženia sa postará o skaly aj korene a vy zvládnete čokoľvek- Keď chcete mať v nádrži trochu viac paliva na dlhšie výjazdy, môžete si pridať doplnkovú batériu na zvýšenie dojazduTQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne efektívny s úžasným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú miesto a môžu vydávať hluk, alebo sa poškodiť. TQ-HPR50 využíva harmonický prevod s kolíkovým krúžkom, ktorý je malý, mimoriadne tichý a poskytuje neuveriteľne prirodzený pocit.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Shimano DeoreShimano Deore prináša ešte viac dobrodružstva so širším výberom prevodových stupňov pre strmé stúpania, rýchle jazdy a zábavu. Vďaka plynulej jazde, lepšej stabilite reťaze a pohotovému radeniu zvyšuje Deore vašu sebadôveru a kontrolu pri jazde na horskom bicykli, takže sa môžete sústrediť na trail a vychutnať si jazdu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu