1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.9 X0 AXS T-Type

Fuel EXe 9.9 X0 AXS T-Type

Katalógové číslo: 5301000

FUEL EXe 9.9 XO AXS EU S Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
11 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.9 X0 AXS prináša vyššiu kategóriu horskej cyklistiky.Vydáva sa do neprebádaného terénu, ktorý sa nachádza medzi tradičnými horskými bicyklami a e-bicyklami, s novou technológiou, ktorá ticho splýva s prírodou, s najlepšími komponentmi, aké cyklistika ponúka.Od ľahkého a tuhého karbónového rámu a kolies až po malý, ale výkonný pohon TQ je EXe 9.9 pripravený na akúkoľvek náročnú jazdu.Nešetrí na ničom, má prevodovku SRAM XX AXS, ktorá je rovnako presná ako je pútavá a je vybavený špičkovým odpružením RockShox s technológiou AirWiz, vďaka ktorej si ho nMáte vyberaný vkus a nechcete obetovať výkon ani za nič.Chcete bicykel, ktorý nielenže bez problémov zdolá hory, ale bude pri tom aj prekliato dobre vyzerať.Od karbónového rámu a kolies až po úplne bezdrôtovú prevodovku SRAM X0 získate bicykel vyrobený s dôkladnou starostlivosťou a dôrazom na detail, zatiaľ čo špičkový pohon TQ vám bude ticho pomáhať v šliapaní na vrchol, aby ste mohli zdolávať jeden singletrack za druhým.Rám OCLV Mountain Carbon s plne integrovanou 360Wh batériou a špičkovým harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným LED displejom a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách. 150 mm vidlica RockShox Lyrik Ultimate s technológiou AirWiz, vzduchovou pružinou DebonAir, patrónou Charger 3 RC2 a 140 mm zdvihu zadného odpruženia RockShox Super Deluxe Ultimate. 150 mm vidlica RockShox Lyrik Ultimate s technológiou AirWiz, pružinou DebonAir, tlmičom Charger 3 RC2 a 140 mm zadné odpruženie RockShox Super Deluxe Ultimate.Navyše ľahké a pevné karbónové kolesá sú bezdušové a bezdrôtová elektronická prFuel EXe 9.9 posúva horskú cyklistiku na vyššiu úroveň vďaka prevratným technológiám, od tichého a kompaktného pohonu TQ až po starostlivo skonštruovaný karbónový rám.To najlepšie z oboch svetov – v zjazdoch sa pohybuje v teréne ako tradičný bicykel, ale v stúpaniach sa vracia na vrchol s prirodzenou asistenciou.A čo viac, je plne vybavený hotovým pokladom komponentov, ako je vylepšený balík odpruženia RockShox s techno- Nemusíte sa uskromňovať.Získate najlepší karbón, komponenty a motor, ktorého ticho splynie s terénom- Bezdrôtová prevodovka SRAM X0 AXS vám poskytuje intenzívne presné radenie, ktoré je dostatočne pevné na trail a funguje dobre aj pri zaťažení.- Odpruženie RockShox je vybavené technológiou AirWiz, vďaka ktorej je nastavenie hračkou- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail. Nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Integrovaný displej, nabíjací port a ovládacie prvky sa jednoducho používajú, sú elegantné a intuitívnePredlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.Prechod na TransmissionPrevodovka SRAM Eagle typu T sa montuje priamo na rám, čím sa vynecháva otravný záves prehadzovačky z minulých rokov. Tým vzniká robustnejší systém, ktorý nielen vyzerá čistejšie, ale je aj presnejší pri zaťažení a ľahšie sa nastavuje.RockShox AirWiz a Quarq TireWizTyreWiz vám monitoruje tlak v pneumatikách, zatiaľ čo AirWiz monitoruje tlak vidlice a tlmiča. Nastavte si požadovaný tlak v aplikácii SRAM AXS a potom len skontrolujte kontrolky pred každou jazdou – červená znamená, že potrebujete pumpičku, zelená znamená, že môžete jazdiť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu