1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.9 XTR

Fuel EXe 9.9 XTR

Katalógové číslo: 5272000

FUEL EXe 9.9 XTR EU S Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
13 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.9 XTR nanovo definuje úroveň horskej cyklistiky s balíkom, ktorý spĺňa všetky požiadavky – a ešte niečo navyše. Od tichého pohonu TQ, ktorý splýva s prírodou, až po karbónové kolesá a rám vybavený špičkovým radením Shimano XTR – EXe 9.9 je pripravený vyraziť. Vylepšené, citlivé a hladké odpruženie RockShox vás bude nadnášať, zatiaľ čo tichá asistencia TQ je ako vítaný vietor do chrbta, keď sa tlačíte do pedálov v úmorných stúpaniach.Vysoký výkon nestačí – chcete to najlepšie, čo cyklistické odvetvie ponúka. Od karbónového rámu a kolies až po radenie XTR a titulmi ovenčené pruženie RockShox, ktoré prekonáva balvany a korene, chcete bicykel, ktorý je pripravený na všetko a pomôže vám vrátiť sa na vrchol, aby ste mohli zdolávať kopce s tichým motorom, o ktorom takmer ani nebudete vedieť.Rám OCLV Mountain Carbon s integrovanou 360 Wh batériou a špičkovým harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným LED displejom a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách. 150 mm vidlica RockShox Lyrik Ultimate s technológiou AirWiz, vzduchovým odpružením DebonAir a patrónou Charger 3 RC2 a 140 mm zdvihu zadného odpruženia RockShox Super Deluxe Ultimate. Navyše ľahké, tuhé a bezdušové karbónové kolesá a najlepší pohon Shimano XTR.Fuel EXe 9.9 je e-bicykel, ktorý nanovo definuje kategórie a je špecifikovaný tak, aby spĺňal potreby jazdcov s najvyberanejším vkusom. Uľahčuje strmé stúpania bez toho, aby vás rušil. Vďaka tichému a mimoriadne odolnému pohonu TQ nevyzerá ako objemný e-bicykel a ponúka množstvo špičkových komponentov, od karbónových kolies až po najľahšiu a najvýkonnejšiu súpravu Shimano XTR.- Je to bicykel, ktorý sa pohybuje na hranici hravosti tradičného horského bicykla a e-bicykla, ktorý vás vyburcuje k väčším výkonom- Dostanete to najlepšie zo všetkého – karbónový rám OCLV, karbónové kolesá, špičkové odpruženie aj komponenty- Odpruženie RockShox je vybavené technológiou AirWiz, vďaka ktorej je nastavenie hračkou- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail. Nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Integrovaný displej, nabíjací port a ovládacie prvky sa jednoducho používajú, sú elegantné a intuitívnePredlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.RockShox AirWiz a Quarq TireWizTyreWiz vám monitoruje tlak v pneumatikách, zatiaľ čo AirWiz monitoruje tlak vidlice a tlmiča. Nastavte si požadovaný tlak v aplikácii SRAM AXS a potom len skontrolujte kontrolky pred každou jazdou – červená znamená, že potrebujete pumpičku, zelená znamená, že môžete jazdiť.BITS: Váš záchranca na trailochMultifunkčné náradie BITS, ktoré je šikovne integrované do riadiacej rúrky, obsahuje všetko potrebné na zmeny nastavení a opravy na trati.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu