1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 8 GX AXS T-Type

Fuel EXe 8 GX AXS T-Type

Katalógové číslo: 5299000

FUEL EXe 8 GX AXS EU S Matte Keswick

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
7 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 8 je hliníkový elektrický horský bicykel pripravený na traily, ktorý vám potichu pomôže zdolať stúpania, aby ste mali dostatok sily na dynamické zjazdy. Presne ako jeho karbónová verzia, vyzerá a jazdí ako tradičný trailový bicykel, no ponúka podporu malého, ale výkonného pohonu s harmonickou valčekovou prevodovkou, elegantnú displej na hornej rúrke a kompaktné diaľkové ovládanie. Je plne vybavený špičkovými dielmi, napr. odpružením FOX, širokými kolesami Bontrager Line Comp podporujúcimi bezdušové použitie a 12-stupňovím radením SRAM GX AXS.Záleží vám na výkone, ale aj na cene. Chcete všetku vyspelú techniku zo špičkového modelu Fuel EXe, avšak na bicykli, ktorý sa zmestí do vášho rozpočtu. Chcete komponenty, ktoré vás nikdy nenechajú v štichu, robustný zliatinový rám ako stvorený do drsných terénov aj dostatok výkonu na zdolanie akéhokoľvek stúpania.Rám Alpha Platinum Aluminum s pohonom TQ HPR50 s harmonickou valčekovou prevodovkou, plne integrovanou a vyberateľnou 360 Wh batériou a smart nabíjacím portom. Integrovaný LED displej a diaľkové ovládanie na riadidlách sa ľahko používajú počas jazdy. Predné odpruženie FOX Rhythm Float EVOL 36 so zdvihom 150 mm s tlmením GRIP, zadné odpruženie FOX Performance Float X so zdvihom 140 mm. Široké kolesá Bontrager Line Comp 30 s prípravou na bezdušové používanie, 12-stupňová radenie SRAM GX AXS, hydraulické kotúčové brzdy a teleskopická sedlovka.Ak chcete technológie najvyššieho modelu Fuel EXe bez vysokej cenovky, je model Fuel EXe 8 určený práve pre vás. Získate rovnaký pohonný systém, displej aj geometriu z karbónovej verzie, k tomu skvelé odpruženie a bezdrôtové radenie – na cenovo výhodnejšom zliatinovom ráme.- Získate všetku vyspelú techniku nášho špičkového ľahkého e-MTB bicykla za cenu, ktorá nezruinuje váš rozpočet- Vďaka vylepšenej zostave odpruženia FOX a bezdrôtovej prehadzovačke SRAM vám poskytne želané zvýšenie výkonu- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail. Nerobí hluk, aby ste si vychutnali prítomnosť okamihu. Zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Integrovaný displej, nabíjací port a ovládacie prvky sa jednoducho používajú, sú elegantné a intuitívne- Nastavte geometriu pomocou Mino Link alebo zmeňte uhol hlavovej trubky a majte všetko ešte viac pod kontrolouMotor TQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne účinný a vyznačuje sa neprekonateľným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú veľa miesta, môžu byť hlučné alebo sa poškodiť. Motor TQ-HPR50 používa harmonickú kolíkovú prevodovku, ktorá je malá, absolútne tichá a pôsobí neuveriteľne prirodzeným dojmom.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Voľne alebo strmo, je to na vásNainštalujte manžety na nastavenie uhla hlavového zloženia (predávajú sa samostatne) a upravte si uhol hlavovej trubky o stupeň strmšie alebo voľnejšie podľa svojich predstáv – to všetko bez vplyvu na výšku stredového zloženia.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu