1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.7

Fuel EXe 9.7

Katalógové číslo: 5272389
Fuel EXe 9.7 úplne mení horskú cyklistiku s úplne novým motorom, ktorý je elegantne skrytý a umožňuje ľahkú, živú a rovnako hravú jazdu ako na tradičnom horskom bicykli s pridanou…
Dostupnosť:
Na sklade
5 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.7 úplne mení horskú cyklistiku s úplne novým motorom, ktorý je elegantne skrytý a umožňuje ľahkú, živú a rovnako hravú jazdu ako na tradičnom horskom bicykli s pridanou výhodou asistencie, ktorá vám pomôže zdolať stúpania.Vylepšené odpruženie sa spája s vyberanými komponentmi pre rýchle radenie a presnú moduláciu v teréne.To všetko a k tomu ľahký karbónový podvozok, vďaka ktorému bude jazda svižná a istá, s tým správnym množstvom tlmenia vibrácií pre prípad, že trail začne byť drsný.Hľadáte pocit hravého trailového bicykla a trochu výkonu navyše pri stúpaní.Hľadáte vylepšenia tam, kde je to najdôležitejšie, teda prémiové odpruženie a dokonalú kombináciu komponentov.Nechcete prísť o prirodzený zážitok z jazdy na horskom bicykli a chcete vyladený motor, ktorý vám bude počas jazdy ticho pomáhať.Rám OCLV Mountain Carbon vybavený plne integrovanou 360 Wh batériou a harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným displejom LED a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách. 150 mm vidlica FOX Rhythm 36 so vzduchovou pružinou Float EVOL a tlmičom GRIP a 140 mm zadné odpruženie FOX Performance Float X.K tomu bezdušové kolesá a plášte, 12-rýchlostné radenie s vybranými komponentmi Shimano SLX a XT.Fuel EXe 9.7 je hravý trailový bicykel, ktorý vám v stúpaniach poskytne extra palivo v nádrži a v zjazdoch jazdí ako tradičný bicykel.Je nabitý špičkovou technológiou motora TQ, 150 mm maslovo hladkého zdvihu na zdolávanie skál a vyberaným komponentmi, ktoré vás podporia tam, kde je to najdôležitejšie.- Pri zjazde budete jazdiť ľahko a hravo, a pri návrate nahor budete mať k dispozícii tú správnu mieru asistencie- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladená na trail, nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Navyše zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Inteligentný nabíjací port, elegantný integrovaný displej a diskrétne ovládacie prvky zachovávajú vzhľad a pocit ako pri tradičnom horskom bicykli- Vylepšené odpruženie FOX vám ponúka 150 mm predného a 140 mm zadného zdvihu na rýchle zdolávanie technického a náročného terénu- Keď chcete mať v nádrži trochu viac paliva na dlhšie výjazdy, môžete si pridať doplnkovú batériu na zvýšenie dojazduTQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne efektívny s úžasným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú miesto a môžu vydávať hluk, alebo sa poškodiť. TQ-HPR50 využíva harmonický prevod s kolíkovým krúžkom, ktorý je malý, mimoriadne tichý a poskytuje neuveriteľne prirodzený pocit.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu