1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.8 GX AXS

Fuel EXe 9.8 GX AXS

Katalógové číslo: 5278000

FUEL EXe 9.8 GX AXS EU S Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
10 699

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.8 GX AXS predstavuje vyspelý prístup k elektronickej horskej cyklistike s novým motorom, ktorý v malom, ale výkonnom balení obsahuje špičkové technológie.Je postavený na ráme z uhlíkových vlákien, ktorý je ľahký, tuhý a svižný, aby ste mali na traili živý a hravý pocit.A aby toho nebolo málo, je doplnený o karbónové kolesá, technológiu bezdrôtového radenia SRAM GX AXS a hodvábne hladké odpruženie vidlice RockShox Lyrik Select+ a zadného odpruženia SuperDeluxe Select+.Hľadáte živý trailový bicykel, ktorý sa v rýchlom a technickom teréne správa ako tradičný horský bicykel, ale do kopca vám dodá trochu sily do pedálov.Všade, od motora po radenie, chcete mať najnovšie technológie a vylepšené odpruženie, ktoré vás udrží na trati.Nechcete prísť o prirodzený zážitok z jazdy na horskom bicykli a chcete vyladený motor, ktorý vám bude počas jazdy ticho pomáhať.Rám OCLV Mountain Carbon vybavený plne integrovanou 360 Wh batériou a harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným LED displejom a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách.Navyše so 150 mm vidlicou RockShox Lyrik Select+ so vzduchovou pružinou DebonAir a patrónou Charger 2.1 RC a 140 mm zdvihu zadného odpruženia RockShox Super Deluxe Select+.A čerešnička na záver?Bezdrôtové radenie SRAM GX AXS, vďaka ktorému zostane váš kokpit minimalistický a čistý.Fuel EXe 9.8 je vycibrený trailový bicykel so správnym množstvom výkonu na prudké stúpania, po ktorých nasledujú technické aj plynulé traily.Je vybavený technológiami budúcnosti, ako je napríklad motor TQ a bezdrôtové radenie SRAM GX AXS, vďaka ktorému ostáva kokpit minimalistický.Karbónové kolesá a vylepšené odpruženie RockShox vás udržia na trati, aj keď sa podmienky zhoršia.- Získate bicykel, ktorý pri zjazdoch jazdí ako váš obľúbený trailový bicykel a pri stúpaní vám poskytuje adaptívnu asistenciu, vďaka ktorej nebudete mať pocit, že podvádzate- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladená na trail, nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Navyše zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Inteligentný nabíjací port, elegantný integrovaný displej a diskrétne ovládacie prvky zachovávajú vzhľad a pocit ako pri tradičnom horskom bicykli- Vďaka vylepšenému odpruženiu RockShox, ktoré ponúka 150 mm zdvihu vpredu a 140 mm vzadu, zostane vaša jazda hodvábne hladká, aj keď začne byť terén drsný- Keď chcete mať v nádrži trochu viac paliva na dlhšie výjazdy, môžete si pridať doplnkovú batériu na zvýšenie dojazduTQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne efektívny s úžasným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú miesto a môžu vydávať hluk, alebo sa poškodiť. TQ-HPR50 využíva harmonický prevod s kolíkovým krúžkom, ktorý je malý, mimoriadne tichý a poskytuje neuveriteľne prirodzený pocit.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Siahnite po plochých pedáloch pre jednoduchú všestrannosť alebo si vyberte nášľapné MTB pedále, ak túžite po lepšej ovládateľnosti a účinnosti.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu