1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.8 XT

Fuel EXe 9.8 XT

Katalógové číslo: 5272000

FUEL EXe 9.8 XT EU L Mulsanne Blue

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
9 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.8 XT je nový druh horského bicykla, ktorý prináša do terénu takmer neviditeľný výkon v elektronickom balení, ktoré je kompaktné a prispôsobí sa vašej jazde.Je plne vybavený malým, ale výkonným pohonom TQ, ktorý vám poskytne asistenciu, ale zmizne, aby ste sa pri zjazde cítili ako na trailovom bicykli.Vďaka rámu z uhlíkových vlákien bude vaša jazda ľahká s výbornou odozvou, zatiaľ čo vylepšené odpruženie RockShox v kombinácii s radením Shimano XT zabezpečí dokonalú rovnováhu medzi výkonom a cenou.Ste trailový jazdec, ktorý hľadá to najlepšie z tradičných aj elektrických horských bicyklov.Nechcete zľaviť z obratného ovládania v prospech výkonu, ale chcete trochu asistencie pri stúpaní.Oceňujete najnovšie technológie a chcete vylepšenia tam, kde sú najdôležitejšie.Nechcete prísť o prirodzený zážitok z jazdy na horskom bicykli a chcete vyladený motor, ktorý vám bude počas jazdy ticho pomáhať.Rám OCLV Mountain Carbon vybavený integrovanou 360 Wh batériou a harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným LED displejom a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách.Navyše so 150 mm vidlicou RockShox Lyrik Select+ so vzduchovou pružinou DebonAir a patrónou Charger 2.1 RC a 140 mm zdvihu zadného odpruženia RockShox Super Deluxe Select+.To všetko zakončené presným radením a moduláciou komponentov Shimano XT.Fuel EXe 9.8 je e-bicykel, ktorý bol stvorený pre trail, s hravým ovládaním v zjazdoch a intuitívnou asistenciou, ktorá sa vám prispôsobí v stúpaniach.Je vybavený malým a výkonným pohonom TQ, ktorá ostáva ticho skrytý, aby ste si mohli na traili užívať okamih. Je doplnený presným radením Shimano XT, karbónovými kolesami a vylepšeným odpružením, vďaka čomu platíte len za to najdôležitejšie.- Nachádza dokonalú rovnováhu medzi tradičným a elektrickým bicyklom s adaptívnym asistentom, ktorý sa pod vami stráca v stúpaniach a ponúka svižné, prirodzené a hravé ovládanie pri zjazdoch- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladená na trail, nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Navyše zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Inteligentný nabíjací port, elegantný integrovaný displej a diskrétne ovládacie prvky zachovávajú vzhľad a pocit ako pri tradičnom horskom bicykli- Vďaka vylepšenému odpruženiu RockShox, ktoré ponúka 150 mm zdvihu vpredu a 140 mm vzadu, zostane vaša jazda hodvábne hladká, aj keď začne byť terén drsný- Keď chcete mať v nádrži trochu viac paliva na dlhšie výjazdy, môžete si pridať doplnkovú batériu na zvýšenie dojazduTQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne efektívny s úžasným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú miesto a môžu vydávať hluk, alebo sa poškodiť. TQ-HPR50 využíva harmonický prevod s kolíkovým krúžkom, ktorý je malý, mimoriadne tichý a poskytuje neuveriteľne prirodzený pocit.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu